KUTSO’DA “BEDEN DİLİ VE MOTİVASYON” EĞİTİMİ

8 Mayıs 2017  facebook  

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) tarafından, Eğitmen ve Danışman Mete Taştan’ın sunumu ile düzenlenen “İletişimi Mükemmelleştirmek, Beden Dili ve Motivasyon” eğitimi, KUTSO toplantı salonunda yoğun ilgi ve katılımla gerçekleştirildi.

Eğitim programının açılış konuşmasını yapan KUTSO Yönetim Kurulu Üyesi Enver Özer, üyelere yönelik düzenlenen eğitim konuları hakkında bilgi verdi. Konuklara, katılımlarından dolayı teşekkür ederek, üyelerin ilgisinden memnuniyet duyulduğunu, eğitim programlarının devam edeceğini ifade etti.

M&T Eğitim ve Danışmanlık eğitmeni Mete Taştan, yenilenmenin boyutları, şirketlerde eğitimle büyüme modeli, potansiyelini keşfetme yolları, motivasyonu eksilten ve artıran unsurlar, iletişimin önemi ve yöntemleri, mükemmel iletişimin etkin dinamikleri, kurum içi iletişim gücü, kurumsal aidiyet ve sadakat, iletişimde hamburger ve soğan soyma taktikleri konularındaki bilgileri, katılımcılar ile paylaştı.

Mete Taştan’ın, iş ve aile yaşamından örnekleri paylaşarak renk kattığı, etkili iletişim ile interaktif hale getirdiği eğitimde, beden dili ve dinleme alıştırmasına ilişkin uygulama örnekleri katılımcılara eğlenceli anlar yaşattı.

Eğlenceli anlar yaşayan, sunumu yoğun ilgi ve dikkatle dinleyen katılımcılarla, eğitimin sonunda hatıra fotoğrafı çekildi. Eğitim programlarından duyulan memnuniyeti dile getiren katılımcılar, KUTSO yetkililerine teşekkür ettiler.

Haber: KUTSO Basın