Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu, İstanbul Gübre Sanayii A.Ş. (İGSAŞ) Kütahya Şubesi’ni ziyaret etti.

Ziyarete, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç ile KUTSO Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

İGSAŞ Şube Müdürü Osman Tulgar ile görüşülen ziyarette, geçtiğimiz günlerde işletmede yaşanan patlamadan dolayı geçmiş olsun dilekleri sunularak, bir daha yaşanmaması temennisinde bulunuldu.

Üyelerin talep ve görüşleri doğrultusunda KUTSO’nun yürüttüğü faaliyetler, ilin ve bölgenin gelişmesine katkı sağlamak üzere yaptığı çalışmalar hakkında bilgi paylaşılan görüşmede, güncel sosyal ve ekonomik konularda değerlendirme yapılarak, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Şube Müdürü Osman Tulgar, işletmenin kuruluşundan bugüne kadar yürütülen iş geliştirme faaliyetleri, imal edilen ürünler, işletmenin Türkiye ve Avrupa’daki yeri, son dönemde yapılan yatırımlar hakkında bilgi paylaştı. KUTSO’nun sunduğu hizmetler ve yaptığı çalışmalardan, ayrıca yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, ekonomiye ve istihdama sağladıkları katkıdan dolayı teşekkür ederek, üyelerin ve iş dünyasının yararına KUTSO çalışmalarının sürdürüleceğini ifade etti.

Haber: KUTSO Basın