BÖLGE MUCİTLER SERGİSİNDEKİ KÜTAHYA İŞLETMELERİNE TEŞEKKÜR BELGESİ

Her ayın son Salı sabahı gerçekleştirilen Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) meslek komiteleri kahvaltısında, Bölge Mucitler Sergisi’ne katılarak Kütahya’yı temsil eden işletme yetkilileri konuk edilerek, teşekkür belgesi takdim edildi.

 

Bilecik, Eskişehir ve Kütahya illeri işbirliğinde, Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde, 15 Mart 2016 tarihinde gerçekleştirilen Bölge Mucitler Sergisi’ne,  Kütahya merkez ve ilçelerindeki, faydalı model ve patentli ürün sahibi işletmeler, KUTSO organizasyonu ve öncülüğünde katıldı.

 

Etkinliğe katılarak, Kütahya’yı temsil eden işletmelere, KUTSO sosyal tesisi Ala Restoran’da düzenlenen kahvaltının ardından, teşekkür belgesi takdim edildi. Takdim törenine, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, KUTSO Meclis Başkanı İsmet Özotraç, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, KUTSO Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri ile KUTSO Meslek Komitesi Başkan ve Üyeleri, TOBB Kütahya Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Başkan ve üyeleri, Bozüyük Girişimciliği Destekleme Derneği Başkanı Celali Yılmaz katıldı.

 

Bölge Mucitler Sergisi’ne Kütahya’dan katılım sağlayan işletmelerin temsilcilerine, KUTSO yetkilileri tarafından, teşekkür belgeleri takdim edildi.

 

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak ile Bozüyük Girişimciliği Destekleme Derneği Başkanı Celali Yılmaz, törende yaptıkları konuşmada, Bölge Mucitler Sergisi’ne destek veren ve katılım gösteren KUTSO yetkililerine ve Kütahya firmalarına teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haber: KUTSO Basın