KİĞILI GİYİM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

KİĞILI GİYİM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Hazır Giyim Konfeksiyon

Kiğılı Mağazalarında kasa işlemleri esnasında kişiye özel KUTSO Üyelik Kartı ibrazı ile %10 indirim uygulanacaktır.
Mağazalarda her dönem belli oranlarda sezon indirimi uygulanmakta olup KUTSO üyelerine özel bu indirim sezon indirimine ek olarak uygulanacaktır.
Kampanya, aksesuar, deri grubu, promosyon ürünler ve ikili/üçlü promosyon ürün grupları hariçtir.

MİDAS HOTEL - ANKARA

MİDAS HOTEL - ANKARA

Otel - Konaklama

2022 Fiyatları

Standart Tek Kişilik Oda + Kahvaltı: 310 TL
Standart Çift Kişilik Oda + Kahvaltı: 410 TL
Standart İki Ayrı Yataklı Oda + Kahvaltı: 410 TL

KUTSO üyelerine özel sabit fiyatlardan yararlanmak için KUTSO üyesi olduğunu gösteren üye kimlik kartını ibraz etmeniz yeterlidir.

Tel. 0312 424 01 10
Adres. Kavaklıdere Mah. Tunus Caddesi No:20 Çankaya/Ankara

Web sitesi: www.hotelmidas.com

EN YAKIT SHELL

EN YAKIT SHELL

Akaryakıt

Odamız ve ENYAKIT SHELL ile Türkiye’deki Shell akaryakıt istasyonlarında uygulanan araçtan inmeden, Kredi Kartıyla ödeme seçenekli, %3 indirimli akaryakıt alım anlaşması yapılmıştır.

Bu anlaşma kapsamında, Üyelerimiz Türkiye genelindeki tüm Shell İstasyonlarından alacakları akaryakıtlarda %3 oranında indirimli fiyattan yararlanabileceklerdir.

Bu uygulamadan faydalanabilmek için mobil cihazınızdan http://onelink.to/k3dqam linkini kullanarak (Google play store veya App Store dan ENYAKIT olarak aratabilirsiniz) kolayca üye olup üye kodu bölümüne 5876 yazarak katılım sağlayabilirsiniz. Uygulamaya Kredi kartı eklemesi aşamasında kartınızdan 2 TL çekim yapılarak iade edilecektir.

Detaylı bilgiye www.enyakit.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İzmir Ekonomi Üniversitesi

İzmir Ekonomi Üniversitesi

Eğitim

Üniversiteye "Ücretli" kontenjandan yerleşen öğrencilerden aşağıda yer alan şartları sağlayanlara, her bir üyelik için bir kere olmak üzere Ticaret Odaları ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı il ve ilçe ticaret odaları için %15 oranında öğretim ücreti indirimi uygulanmaktadır.

İlgili Ticaret Sicil Memurluğuna kayıtlı olup aynı zamanda İzmir Ticaret Odası ve İzmir İlçe Ticaret Odaları ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı diğer il ve ilçe ticaret odası üyesi olan,

Ticaret odasına 1 yıllık üyeliği, son 1 yıldan bu yana ortaklığı, temsil ve ilzama yetkili olması, odadaki üyeliğinin askıda olmaması ve son 3 yıl içerisinde en az 1 kez GVK’nın 48/1 maddesindeki yazılı hadlerden aşağı olmamak üzere hasılat beyan etmiş olması şartlarının hepsini sağlayan,

Gerçek kişilerin ve tüzel kişi üyelerin eşleri ile 1. derece kan ve kayın hısımlarına,
Tüzel kişi üyelerin eşleri ile 1. derece kan ve kayın hısımlarına (b bendindeki tanım gereği) (TMK m.18 uyarınca eşlerden biri ile diğer eşin kan hısımları aynı tür ve dereceden kayın hısımları olurlar) Ticaret Odası indirimi sağlanır.
Bu indirim, İngilizce Hazırlık Programı’nda 1 yıl, ön lisans programlarında 3 yıl, 4 yıllık lisans programlarında 5 yıl, 6 yıllık lisans programlarında 7 yıl geçerlidir.

Tel. 0 (232) 279 25 25
Adres. İzmir Ekonomi Üniversitesi
Sakarya Caddesi, No:156 Balçova - İzmir

Web sitesi. https://www.ieu.edu.tr/

ANADOLU BİLGE ÇOCUKLAR ANAOKULU

ANADOLU BİLGE ÇOCUKLAR ANAOKULU

Eğitim - Anaokulu

KUTSO Üyelerine özel 2021 - 2022 Eğitim öğretim döneminde %10 indirim sağlanacak, indirim sadece KUTSO üye kimlik kartı ibrazı ile mümkün olacaktır.

Tel.0274 227 0571
Adres: Yenidoğan Mah. Yavuz Selim Sokak No:46 Merkez Kütahya

Web adresi: www.anadolubilgecocuklar.com

Bioservice Haşere Kontrol Hizmetleri

Bioservice Haşere Kontrol Hizmetleri

İlaçlama ve Dezenfeksiyon

Tüm ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetlerinde KUTSO üyelerine özel %25 indirim uygulanacaktır. İndirimden yararlanmak için KUTSO üyelik kartı gereklidir.

Tel. 0274 666 60 43 - 0530 746 71 79

Adres. Lala Hüseyin Paşa Mah. No:266/A Merkez Kütahya

Web adresi. www.bioservice.com.tr

Eyüboğlu Hotel - Ankara

Eyüboğlu Hotel - Ankara

Otel - Konaklama

2022 Fiyatları;
Single Oda + Kahvaltı: 300 TL (KDV Dahil)
Double Oda + Kahvaltı: 500 TL (KDV Dahil)

KUTSO üyeleri yukarı yer alan sabit fiyatlardan Eyüboğlu Hotel’de konaklama imkanını sahiptir. Rezervasyon ve ödeme esnasında KUTSO üyelik kartı ibrazı yeterlidir.

Tel. 0 312 417 6400
Adres. Karanfil Sokak No: 73 Bakanlıklar 06640 ANKARA
Web sitesi. www.eyubogluhotel.com/

Özel ParkHayat Kütahya Hastanesi

Özel ParkHayat Kütahya Hastanesi

Sağlık Hizmetleri

Check-Up Hizmetleri, tüm check-up paketlerinde %10 indirim uygulanacaktır.
Ambulans Hizmetleri; Ambulans ücret tarifesi üzerinden %10 indirim uygulanacaktır.
Evde Bakım Hizmetleri; Evde yapılacak doktor muayenesi, kan alma, sondo uygulaması, pasuman vb. girişimsel işlemlerde %10 indirim uygulanacaktır.
Beslenme ve diyet tedavisi; Beslenme ve diyet tedavisi paket programlarında ve seans uygulamalarında %10 indirim uygulanacaktır.
Diş Muayenesi ve tedavisi; Rutin diş muayeneleri, ortodonti tedavisi, diş çekimi, dolgu vb. diş tedavisi uygulamalarında %10 indirim uygulanacaktır.
Güzellik ve Estetik Merkezi uygulamaları; estetik amaçlı botoks, lazer epilasyon, cilt bakımı vb. uygulamalarda %10 indirim uygulanacaktır.
Hastane dışında çalışılan tahliller; Hastanede çalışmayan ve hizmet satın alımı yolu ile çalışılan tetkiklerde %10 indirim uygulanacaktır.
Ücretli işlem ve uygulamalar; SGK’nın ödeme yapmadığı işlem ve uygulamalarda hastane cari fiyatlarından %10 indirim uygulanacaktır.
Medikal yatışlar; SGK üzerinden veya herhangi bir güvence olmaksızın ücretli olarak yapılan medikal tedaviler için uygulanan yatış ücretlerinde %10 indirim uygulanacaktır.
Cerrahi yatışlar; SGK üzerinden veya herhangi bir güvence olmaksızın ücretli olarak yapılan cerrahi tedaviler için uygulanan yatış ücretlerinde %10 indirim uygulanacaktır.
İleri tetkikler; SGK veya herhangi bir güvence olmaksızın ücretli olarak yapılan MR, Tomografi, Endoskopi, EEG, EMG, tetkikleri için %10 indirim uygulanacaktır.

Tel. 444 4 003
Adres. 100. Yıl, Dumlupınar Blv. No:26, 43020 Kütahya Merkez/Kütahya

Web sitesi. https://www.parkhayat.com/

KTO Karatay Üniversitesi

KTO Karatay Üniversitesi

Eğitim

KTO Karatay Üniversitesi’nden oda-borsa üyelerimize özel %15 indirim fırsatı. Ahilik Bursu ile üyelerimize, birinci derece yakınlarına ve eşlerine ücretli kontenjandan KTO Karatay’a kayıt yaptırmaları hâlinde %15 oranında Ahilik Bursu indirimi sağlanmaktadır.

Tel. 444 1251
Adres. Akabe Mahallesi Alaaddin KAP Caddesi No:130 42020 KARATAY/KONYA

Web sitesi. https://tanitim.karatay.edu.tr/

UKAR OFİS - BÜROTİME

UKAR OFİS - BÜROTİME

Mobilya

UKAR Ofis Bürotime- tüm ürünlerinde Odamız üyelerine %15 indirim sunmaktadır.

Tel. 0274 222 03 04
Adres. Servi Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:13/B Merkez/ KÜTAHYA

E-posta: abdullah@ukarofis.com

Web sitesi. https://www.burotime.com/