1. MESLEK KOMİTESİ
Sıra Firma Adı Ad Soyad Adres Unvan Telefon
1 DÜLGER TARIM VE PETROL ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SEFA DÜLGER CUMHURİYET MH.CUMHURİYET CD.NO:148 ALTINTAŞ/KÜTAHYA 1. Meslek Komitesi Başkanı 274 311 21 33
2 TOPBAŞ ÇAVDARHİSAR TARIM ÜRÜNLERİ GIDA HAYVANCILIK NAKLİYAT İNŞAAT İHTİYAÇ MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ AHMET TOPBAŞ KÜTAHYA YOLU 1. KM. ÇAVDARHİSAR/KÜTAHYA 1. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı 274 351 24 23
3 İŞLER UN FABRİKASI A.Ş. HASAN ÖNCEL SANAYİ BÖLGESİ NO.341 MERKEZ/KÜTAHYA 1. Meslek Komitesi Üyesi 274 216 66 06
4 YAVUZLAR TARIM ÜRÜNLERİ AKARYAKIT GIDA MADDELERİ NAKLİYE YURT VE DİNLENME TESİSLERİ OTO EMLAK KOMİSYONCULUK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İBRAHİM YAVUZ BOZBAY MAHALLESİ ALTINTAŞ/KÜTAHYA 1. Meslek Komitesi Üyesi 274 311 22 08
5 YILMAZ TİCARET-İBRAHİM YILMAZ İBRAHİM YILMAZ ZAFERTEPE ÇALKÖY KASABASI MERKEZ/KÜTAHYA 1. Meslek Komitesi Üyesi 274 325 21 61
6 MEHMET KAP MEHMET KAP BELEDİYE SEBZE HALİ MERKEZ/KÜTAHYA 1. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 225 06 23
7 ÖZTÜRKLER TARIM ÜRÜNLERİ – GÜBRE – NAKLİYE – OTOMOTİV ZİRAİ ALET VE ZİRAİ İLAÇLAR – MADENCİLİK – TURİZM – GIDA – TEKSTİL – İNŞAAT – DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ AHMET ÖZTÜRK CUMHURİYET MH.KÜTAHYA CD.NO:7 ASLANAPA/KÜTAHYA 1. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 331 27 43
8 AHMET BAYRAKOĞLU AHMET BAYRAKOĞLU SEBZE BEDESTENİ NO.9 MERKEZ/KÜTAHYA 1. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 216 28 28
9 HAS ERDOĞMUŞLAR YAPI MALZEMELERİ TARIM ÜRÜNLERİ PAZARLAMA NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ALİ ERDOĞMUŞ YENİDOĞAN MH.RAGIP GÜ
MÜŞ PALA CD. NO:132 MERKEZ/KÜTAHYA
1. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 271 32 37
2. MESLEK KOMİTESİ
Sıra Firma Adı Ad Soyad Adres Unvan Telefon
10 BESTE TÜKETİM MALLARI MEDİKAL İNŞAAT
SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
HÜSEYİN KOCU OSMANGAZİ MH. MİMAR SİNAN CD. NO:13/A MERKEZ/KÜTAHYA 2. Meslek Komitesi Başkanı 274 228 39 28
11 AK KURUYEMİŞ – ABDURRAHMAN AK ABDURRAHMAN AK KIBRIS CD. NO:38 MERKEZ/KÜTAHYA 2. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı 274 216 72 55
12 ALKIŞ KADAYIF UNLU MAMÜLLER NAKLİYE TURİZM İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ FATİH ALKIŞ BALIKLI MH.SAAT KULE S
K.NO.17 MERKEZ/KÜTAHYA
2. Meslek Komitesi Üyesi 274 223 41 30
13 SULTAN GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ FURKAN YILMAZ İNKÖY MH. ESKİŞEHİR KARAYOLU BLV. N
O:17/1 MERKEZ/KÜTAHYA
2. Meslek Komitesi Üyesi 274 223 33 03
14 HELVACIOĞLU GIDA MAD.TUR.MADEN HAY.NAK.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ. AŞKIN RİFAT HELVACIOĞLU ÇEMBERCİLER ÇARŞISI NO.44 MERKEZ/KÜTAHYA 2. Meslek Komitesi Üyesi 274 216 70 24
15 ÇINAR GIDA MAKİNA TEKNİK HIRD.MAD.İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. AHMET ÇINAR ÇİNİGAR CADDESİ TEMİZ
LİK İŞLERİ MÜD.KARŞ MERKEZ/KÜTAHYA
2. Meslek Komitesi Üyesi 274 216 13 15
16 ŞAHİNLER MARKET – HALİL ŞAHİN HALİL ŞAHİN MEYDAN MAHALLESİ MUSALLA CADDESİ NO:33 MERKEZ/KÜTAHYA 2. Meslek Komitesi Üyesi 274 224 32 58
17 BAYAZIT ET VE ET ÜRÜNLERİ GIDA İNŞAAT TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ ALİ CAN BAYAZIT MERKEZ BÖLCEK KÖYÜ MERKEZ/KÜTAHYA 2. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 232 05 23
18 EMRE YEŞİL – BENLİ FIRINI EMRE YEŞİL CUMHURİYET CADDESİ NO:NO:19 BENLİ APARTMANI ALTI MERKEZ/KÜTAHYA 2. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 223 08 69
19 ÖNCÜ KURUYEMİŞ-SADIK BAYRAKOĞLU SADIK BAYRAKOĞLU ÇEMBERCİLER ÇARŞISI SADETTİN CAMİİ ALTI N:48 MERKEZ/KÜTAHYA 2. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 216 59 38
20 ÖZKARDEŞLER UNLU MAMÜLLERİ-SABRİ AKYOL SABRİ AKYOL YENİDOĞAN MAH.GEDİZ SK.NO:1 MERKEZ/KÜTAHYA 2. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 271 28 82
21 IRMAK TİCARET-RAMAZAN ÇEKMEZ RAMAZAN ÇEKMEZ VEFA MH.PANİKOĞLU SK. NO:14/A MERKEZ/KÜTAHYA 2. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 224 66 55
22 KAHRAMAN SÜT ÜRÜNLERİ GIDA TURİZM İNŞAAT TARIM VE HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KADİR KAHRAMAN MEYDAN MH.BEKİR AVLUPINAR CD.NO:31 MERKEZ/KÜTAHYA 2. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 225 15 18
3. MESLEK KOMİTESİ
Sıra Firma Adı Ad Soyad Adres Unvan Telefon
23 BAYDAR MİMARLIK, MÜHENDİSLİK, HARİTA, İNŞAAT DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MURAT TOLGA BAYDAR ATATÜRK BULVARI ALİKALFA İŞHANI MERKEZ/KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Başkanı 274 216 37 17
24 ATLIGRUP DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK TEKNİK VE EĞİTİM HİZMETLERİ İNŞAAT OTOMOTİV ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İBRAHİM ATLI SERVİ MH. BARBAROS SK. NO:8/1 MERKEZ/KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı 274 223 01 80
25 BAĞIRGAN İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ AHMET BAĞIRGAN CUMHURİYET CAD. HACELOĞLU İŞHANI NO:102 MERKEZ/KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Üyesi 274 216 75 40
26 ÇETİNER HARİTA PLANLAMA İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SALİH ÇETİNER SELVİ MH.HİCRET SK. MENDERES APT.N:10 MERKEZ/KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Üyesi 274 224 96 16
27 TUNALI MÜHENDİSLİK İNŞAAT DOĞALGAZ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. RECEP ÇAĞDAŞ BALIKLI MH. ADNAN MENDERES BLV. DIŞ KAPI NO:40/C MERKEZ/KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Üyesi 274 223 21 35
28 ECOFIRM MADENCİLİK TARIM ORMAN ENERJİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT ATIKSU – SU ARITMA LABARATUVAR HİZMETLERİ TEKNİK HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ HAKAN YAZICI ÇİNİCİLER ÇARŞISI 1.ÇARŞI NO:100 MERKEZ/KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Üyesi 274 225 01 33
29 TANRIKULU MÜHENDİSLİK İNŞAAT GIDA TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ MUHAMMED ALİ TANRIKULU ALİ PAŞA MAHALLESİ NO:89 CUMHURİYET CADDESİ HACELOĞLU İŞ MERKEZİ K:1
MERKEZ/KÜTAHYA
3. Meslek Komitesi Üyesi 274 224 70 96
30 SAĞDIÇLAR MİMARLIK, MÜHENDİSLİK, İNŞAAT TAAHHÜT, HAFRİYAT VE NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İBRAHİM SAĞDIÇ ALİPAŞA MH. CUMHURİYET CD. HACELOĞLU İŞHANI NO:1/81 MERKEZ/KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Yedek Üyesi
31 MG YAPI MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT TURİZM GIDA TARIM HAYVANCILIK DOĞALGAZ EMLAK MAKİNE TEMİZLİK TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MEHMET ŞAHİN ALİPAŞA MH. CUMHURİYET CD. HACELOĞLU İŞHANI K:1 NO:94/B MERKEZ/KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 212 35 95
32 ŞİMŞEK MÜHENDİSLİK-TUNCA ŞİMŞEK TUNCA ŞİMŞEK MEYDAN MH.MİTHATPAŞA CD. FUATPAŞA İLK.OKULU KARŞ.N.42/A MERKEZ/KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 223 77 58
33 HALİT ÖZKUL ÖZKUL İLETİŞİM HALİT ÖZKUL SERVİ MAH. ATATÜRK BLV. İSTANBUL OTELİ ALTI NO:2/1 MERKEZ/KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 224 04 72
34 MUAMMER AKDENİZ MUAMMER AKDENİZ YENİDOĞAN MAH. RAGIP GÜMÜŞPALA CAD.NO:12/1 MERKEZ/KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Yedek Üyesi
4. MESLEK KOMİTESİ
Sıra Firma Adı Ad Soyad Adres Unvan Telefon
35 ŞAMLILAR YAPI MALZEMELERİ- NECATİ ONUR DEFTER NECATİ ONUR DEFTER CEMALETTİN MAHALLESİ KOBAK CADDESİ MERKEZ/KÜTAHYA 4. Meslek Komitesi Başkanı 274 216 44 96
36 KÜTAHYA DEMİR İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MUSTAFA KIZIKLIOĞLU TAHIL PAZARI NO.55 – KÜTAHYA TAHIL PAZARI NO.55 MERKEZ/KÜTAHYA 4. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı 274 216 30 19
37 YURDAGÜL BOYA YAPI İZOLASYON MALZEMELERİ VE TEKSTİL ÜRÜNLERİ TİCARET VE SANAYİ İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ HARUN YURDAGÜL 100. YIL MH. KÜTAHYA – AFYON KARAYOLU NO:12 MERKEZ/KÜTAHYA 4. Meslek Komitesi Üyesi 274 227 14 12
39 ERTUNA TİCARET-SEZER TUNA SEZER TUNA ATATÜRK BULVARI ÖZNUR APT.ALTI NO:62/B MERKEZ/KÜTAHYA 4. Meslek Komitesi Üyesi 274 216 56 48
40 ÇAYCILAR TİCARET-MUHSİN ÇAYCI MUHSİN ÇAYCI PAŞAMSULTAN MH. ULUCAMİ CD. NO:90/A MERKEZ/KÜTAHYA 4. Meslek Komitesi Üyesi 274 223 84 71
5. MESLEK KOMİTESİ
Sıra Firma Adı Ad Soyad Adres Unvan Telefon
41 İNCELER OTOMOTİV RENTEKAR VE OTO ALIM SATIMI – HALİL İNCE HALİL İNCE FUATPAŞA MAHALLESİ 50. SK. NO: 29/1 MERKEZ/KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Başkanı 274 231 76 76
42 SERALP OTO BOYA KAPORTA GIDA TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ. HAKAN ALP YENİ SANAYİ SİT. 12.S. N:17 MERKEZ/KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı 274 231 95 95
43 MOTOR SANAYİ TİCARET – YAŞAR SELVİ YAŞAR SELVİ SANAYİ SİTESİ YUKARI
SANAYİ CADDESİ NO:35 MERKEZ/KÜTAHYA
5. Meslek Komitesi Üyesi 274 231 77 77
44 MARTUR SÜNGER VE KOLTUK TESİSLERİ TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ KÜTAHYA ŞUBESİ MEHMET ZEYİT DAMAR ORGANİZE SAN.BÖLGESİ TAHSİSLİ 123 ADA 8-9 NOLU PARSEL MERKEZ/KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Üyesi 274 266 25 45
45 KÖKLÜ MADENİ YAĞ-FATİH KÖK FATİH KÖK YENİ SANAYİ SİTESİ 12.SK.NO:41 MERKEZ/KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Üyesi 274 231 04 22
46 TÜRKMENDAĞLI- RAMAZAN GİTMEZ RAMAZAN GİTMEZ MERKEZ KOZLUCA KÖYÜ MERKEZ/KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Üyesi 274 212 44 40
47 ZAFERTEPE NAKLİYAT-ERTAN DUMAN ERTAN DUMAN ÇALCA MH. KIRGILLI YOLU CD. NO:15/10 MERKEZ/KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Üyesi 274 232 08 26
48 KARBÖLEN BİRLİK MOTOR YENİLEME REKTEFİYE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MEHMET KARBÖLEN YENİ SANAYİ SİTESİ YUKARI SANAYİ CAD. NO.23 MERKEZ/KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 231 89 72
49 AS MADENCİLİK HAFRİYAT NAKLİYAT OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ALAADDİN GÜZEN ALİPAŞA MH. CAMİDİBİ SK. NO:1/1/12 MERKEZ/KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 223 37 77
50 KÜTAHYA ASLAN NAKLİYE – TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SÜLEYMAN ASLAN MENDERES CADDESİ ATA APARTMANI MERKEZ/KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 216 55 57
51 BİLYA MAKİNA VE YEDEK PARÇA MADENİ EŞYA İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İSMAİL DAYIOĞLU YENİ SANAYİ SİTESİ 9.SK.NO:25 MERKEZ/KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 231 91 71
52 GÜRAKAR OTOMOTİV OTO YEDEK PARÇA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. ÖMER GÜRAKAR YENİ SANAYİ SİTESİ 5.SK.NO.23 MERKEZ/KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 232 05 55
6. MESLEK KOMİTESİ
Sıra Firma Adı Ad Soyad Adres Unvan Telefon
53 ALTIN ÇİNİ VE SERAMİK SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ MUSTAFA KIRATLI ATATÜRK BULVARI ESKİŞEHİR
YOLU 8.KM. MERKEZ/KÜTAHYA
6. Meslek Komitesi Başkanı 274 225 04 45
54 YUNUS ÇİNİ SERAMİK-YUNUS KARAKAYA YUNUS KARAKAYA OSMANGAZİ MH. PROF.DR. OKTAY ASLANAPA SK. C/1-C/2 NO:1 E MERKEZ/KÜTAHYA 6. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı 274 231 96 85
55 ACAR FRİT MASSE VE ENDÜSTRİYEL HAMMADDELER ÜRETİM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ HASAN ACAR E.ÇELEBİ MH.H.POLATKAN CD.ÇİNİKOOP TESİSLERİ MERKEZ/KÜTAHYA 6. Meslek Komitesi Üyesi 274 231 83 52
56 ÜNSA MADENCİLİK TURİZM ENERJİ SERAMİK ORMAN ÜRÜNLERİ ELEKTRİK ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KERAMİKA ŞUBESİ EMİN YÜCE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 3.CD. NO:1 MERKEZ/KÜTAHYA 6. Meslek Komitesi Üyesi 274 266 20 02
57 MARMARA ÇİNİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ İSMAİL YİĞİT OSMANGAZİ MH. HAFIZ MEHMET EFENDİ
SK. NO:2G MERKEZ/KÜTAHYA
6. Meslek Komitesi Üyesi 274 225 04 45
58 AYDIN EL SANATLARI TURİZM GIDA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ FATİH AYDIN 1. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MAHALLESİ 13. CADDE NO:8 MERKEZ/KÜTAHYA 6. Meslek Komitesi Yedek Üyesi
59 NİMET ÇİNİ PAZARI-KAMURAN DUMLU KAMURAN DUMLU MECİDİYE MAH.YEŞİL CAMİİ
KARŞISI NO:2 MERKEZ/KÜTAHYA
6. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 216 12 55
60 MAVİGÜMÜŞ ÇİNİ VE SERAMİK İMA. İHT.İHR. TİC.SAN.LTD.ŞTİ. İLYAS GÜMÜŞ BAHÇELİEVLER MAHALLESİ ELİF SOKAK NO:1 MERKEZ/KÜTAHYA 6. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 225 12 94
61 KÜTAHYA MARMARA PAZARLAMA ÇİNİ SERAMİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ METİN YÜRÜYEN ÇALCA MH. ESKİŞEHİR KARAYOLU BLV. 124/B MERKEZ/KÜTAHYA 6. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 225 18 01
62 YAZIKANLAR PETROL ÜRÜNLERİ, CAM, SERAMİK, PORSELEN, MADENCİLİK, GIDA, NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MUSTAFA YAZIKAN VEFA MH. ESKİŞEHİR YOLU ÇİNİCİLER ÇARŞISI 1 KÜME EVLERİ NO:51/1 MERKEZ/KÜTAHYA 6. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 225 04 80
7. MESLEK KOMİTESİ
Sıra Firma Adı Ad Soyad Adres Unvan Telefon
63 HÜRTAŞ MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MEHMET KAMİL OLÇAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1.CD.NO:4 MERKEZ/KÜTAHYA 7. Meslek Komitesi Başkanı 274 232 04 35
64 MEHMET ALİ PASAFÇIOĞLU MEHMET ALİ PASAFÇIOĞLU ALİ PAŞA MH. ALİ KALFA İŞH. K:1 NO:6 MERKEZ/KÜTAHYA 7. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı 274 231 92 72
65 NT MINING MADENCİLİK, İNŞAAT, NAKLİYAT, GÜBRE VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ NURETTİN KORKMAZ VEFA MH.ÇİNİCİLER ÇARŞISI BİRİNCİ ÇARŞI NO:101 MERKEZ / KÜTAHYA 7. Meslek Komitesi Üyesi 274 216 23 65
66 MEGA HAFRİYAT-GÖKHAN KOÇ GÖKHAN KOÇ CUMHURİYET MH.MEVLANA CD. UFUK SİT.B BLK ZEMİN KAT MERKEZ/KÜTAHYA 7. Meslek Komitesi Üyesi 274 223 00 97
67 ASPA PVC DOĞALGAZ YAPI İNŞAAT ÇİNİCİLİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İSMAİL PALA FUATPAŞA MH. YENİ SANAYİ SİTESİ 9.SK. NO:6 MERKEZ/KÜTAHYA 7. Meslek Komitesi Üyesi 274 223 98 48
68 NURİ ÇAYIR NURİ ÇAYIR FUATPAŞA MAHALLESİ FATİH SANAYİ SİTESİ 24. SOKAK NO:14 MERKEZ/KÜTAHYA 7. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 231 95 61
69 ZAMBAK KİMYA AR-GE SANAYİ VE TİCARET-FATMA SERDAR FATMA SERDAR FUATPAŞA MAHALLESİ KERESTECİLER SİTESİ KERESTECİLER CADDESİ MERKEZ/KÜTAHYA 7. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 231 72 73
8. MESLEK KOMİTESİ
Sıra Firma Adı Ad Soyad Adres Unvan Telefon
70 BİŞEY AJANS & YERLİ REKLAMCILIK HİZMETLERİ – ALİ YERLİ ALİ YERLİ GAZİ KEMAL MAHALLESİ CUMHURİYET CADDESİ NİZAM AP. NO:77 K:2/6 MERKEZ/KÜTAHYA 8. Meslek Komitesi Başkanı 274 224 30 94
71 İSMAİL ATİLAY İSMAİL ATİLAY ALİPAŞA MH.MECİDİYE SK
. NO.6/A MERKEZ/KÜTAHYA
8. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı 274 212 39 02
72 EKSPRES GAZETECİLİK VE MADENCİLİK LİMİTED ŞİRKETİ SEMRA TOZARAYDIN MENDERES CAD.ATA APT.ALTI MERKEZ/KÜTAHYA 8. Meslek Komitesi Üyesi 274 216 00 01
73 ÇETİN KIRTASİYE-MEHMET HİLMİ ÇETİN MEHMET HİLMİ ÇETİN ATATÜRK BLV.İKBAL SK. Y.B
EYAZIT AP.ALTI NO:2 MERKEZ/KÜTAHYA/
8. Meslek Komitesi Üyesi 274 216 10 07
74 KÜRE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ-REŞİT DÜRRÜOĞLU REŞİT DÜRRÜOĞLU AFYON CD.ARIOĞLU PASAJI NO:9 MERKEZ/KÜTAHYA 8. Meslek Komitesi Üyesi 274 212 28 28
75 CEVİZ YAZILIM BİLİŞİM DANIŞMANLIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ AHMET ÖZRENK KÜTAHYA TASARIM TEKNOKENT 2. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ESKİŞEHİR KARAYO
LU 5. KM. MERKEZ/KÜTAHYA
8. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 271 29 99
76 DUMLUPINAR TELEVİZYON VE RADYO YAYINCILIĞI ANONİM ŞİRKETİ MUSTAFA MURAT AYDIN DPÜ REKTÖRLÜ
ĞÜ MERKEZ KAMPÜS TAVŞANLI YOLU 12.KM MERKEZ/KÜTAHYA
8. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 265 23 23
77 ARD GROUP REKLAM PROMOSYON AJANS İNŞAAT GIDA TARIM ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ALİCAN SALAMCI ALİPAŞA MH. S
ERÇE SK. MERKEZ/KÜTAHYA
8. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 226 09 99
78 RADYO AKTİVİTE YAYINCILIK VE REKLAMCILIK ANONİM ŞİRKETİ HALİL AKPUNAR MEYDAN MAH.SAKİN
SOK.PINAR APT.ALTI ZEMİN KAT MERKEZ/KÜTAHYA
8. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 224 26 92
79 PUNTO REKLAMCILIK-HALİL TÜRKMEN HALİL TÜRKMEN PİRLER MAHALLESİ MEYDAN CADDESİ NO:62/A MERKEZ/KÜTAHYA 8. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 226 13 33
9. MESLEK KOMİTESİ
Sıra Firma Adı Ad Soyad Adres Unvan Telefon
80 KEMAL MERCAN TEKSTİL İNŞAAT GI.TRZM.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. HULUSİ MERCAN CUMHURİYET MH.MERCAN SK.NO.12
YONCALI MERKEZ/KÜTAHYA
9. Meslek Komitesi Başkanı 274 249 44 22
81 KÖFTECİOĞLU DOĞRULAR İNŞAAT, TAAH.NAK.TUR.VE TİC.LTD.ŞTİ. ALİ RIZA DOĞRU LICA KAPLICALARI ASLANLI HAMAM JANDR.KARŞ.NO:2 ILICA MERKEZ 9. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı 274 245 23 08
82 CUMHURİYET LOKANTASI-AHMET ÖZTOP AHMET ÖZTOP YUKARI SANAYİ CAD. NO.32 KÜTAHYA YUKARI SANAYİ CD.NO.32 MERKEZ/KÜTAHYA 9. Meslek Komitesi Üyesi 274 231 68 60
83 ÖZEL GERMİYANOĞLU KIZ ÖĞRENCİ YURDU – YAKUP GERMİYANOĞLU YAKUP GERMİYANOĞLU LİSE CAD.BELEDİYE SK.NO.10 M
ERKEZ/KÜTAHYA
9. Meslek Komitesi Üyesi 274 224 78 51
84 MONTERİ TURİZM OTELCİLİK İNŞAAT MALZEMELERİ İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MEHMET BACACI PİRLER MAHALLESİ ÇEMBERCİLER CADDESİ NO:88 MERKEZ/KÜTAHYA 9. Meslek Komitesi Üyesi 274 216 37 22
85 ERA GÜVENLİK VE BİLGİSAYAR SİSTEMİ-AHMET BANAZ AHMET BANAZ MENDERES BLV.M.EMİN KARAA APT.C BL N:57/D MERKEZ/KÜTAHYA 9. Meslek Komitesi Üyesi 274 223 69 23
86 UMUT&UĞUR TURİZM İLETİŞİM BİLİŞİM GIDA TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ UMUT ATAKAN YENİDOĞAN MH. DUMLUPINAR BLV. NO:133 MERKEZ/KÜTAHYA 9. Meslek Komitesi Üyesi 274 212 52 26
87 UFUK GRUP OZALİT KIRTASİYE GIDA İNŞAAT TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ UFUK TULUM ALİPAŞA MAHALLESİ NO:21/A BELEDİYE ARKASI MERKEZ/KÜTAHYA 9. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 224 72 68
88 ASİL YURT VE PANSİYON İŞL.İNŞ.TAAH.GIDA PAZ.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ. METE ARSLAN YILDIRIM BEYAZIT MH. M
ISIRLI SK. NO:1/1 MERKEZ/KÜTAHYA
9. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 224 24 36
89 ETEM SÖKÜN ETEM SÖKÜN LALA HÜSEYİN PAŞA MAH. LALA HÜSEYİN PAŞA CAD.NO: 262 MERKEZ/KÜTAHYA 9. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 231 10 28
90 SINIRLI SORUMLU KÜTAHYA MERKEZ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ HÜSEYİN GİRGİN ESKİ TAVŞANLI YOLU BÖLCEK MAHALLESİ GİRİŞİ ÜRETİCİLER PAZAR YERİ (MAH
ALLE KODU:33) MERKEZ/KÜTAHYA
9. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 231 30 94
91 KÜTAHYA EGE OTOMOTİV GIDA İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KUBİLAY ÇARKACI OSMANGAZİ MH. 51.SK. ÖZBEREKET K.YK SİT. E APT. NO:4 E MERKEZ/KÜTAHYA 9. Meslek Komitesi Yedek Üyesi
92 GERMİYAN DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ENES ÖĞÜTÇÜ GAZİ KEMAL MAHALLESİ CUMHURİYET CADDESİ NO:77/1 MERKEZ/KÜTAHYA 9. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 212 47 77
10. MESLEK KOMİTESİ
Sıra Firma Adı Ad Soyad Adres Unvan Telefon
93 ÖMER AYVAZ ÖMER AYVAZ SERVİ MAHALLESİ ATATÜRK BULVAR NO:71/1 MERKEZ/KÜTAHYA 10. Meslek Komitesi Başkanı 274 666 00 01
94 ÖZEL AKDEMİR EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MUSTAFA AKDEMİR ZAFERTEPE MAHALLESİ İMAM GAZALİ CADDESİ NO: 11 A, B, C MERKEZ/KÜTAHYA 10. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı 274 228 44 40
95 ÖZEL BOĞAZİÇİ EĞİTİM-ÖĞRETİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MUSTAFA AKTAŞ CUMHURİYET CD. AKDEMİRLER İŞH.KAT.2 MERKEZ/KÜTAHYA 10. Meslek Komitesi Üyesi 274 212 01 01
96 ÖZEL A – TEK SAĞLIK HİZMETLERİ TURİZM MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ARİF TEKELİ ALİPAŞA MH. DEĞERLİ SK. NO:6B/1 MERKEZ/KÜTAHYA 10. Meslek Komitesi Üyesi 274 226 42 42
97 ÖZEL KÜTAHYA YARGI EĞİTİM ÖĞRETİM LİMİTED ŞİRKETİ MURAT GERENLİ SARAY MAHALLESİ ARIOĞLU SOKAK HARUN REŞİT İŞ MERKEZİ ZEMİN KAT NO:1-2
4 POSTAKODU: 43100 MERKEZ/KÜTAHYA
10. Meslek Komitesi Üyesi 274 333 03 50
98 GÖKHAN TECİMEN TECİMEN TEMİZLİK GÖKHAN TECİMEN YILDIRIM BEYAZIT MAHALLESİ KILIÇ BADEM SOKAK NO:15/7 MERKEZ/KÜTAHYA 10. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 212 33 44
99 SEMTAŞ EĞİTİM MADENCİLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MAHMUT AKTAŞ CUMHURİYET MAHALLESİ EVTED CADDESİ 1/1 MERKEZ/KÜTAHYA 10. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 224 08 80
100 MEHMET OCAK KÜTAHYA DİNAMİK DERECE EĞİTİM VE ÖĞRETİM KURUMU MEHMET OCAK ALİPAŞA MH. ŞEHİT ÜTĞM. KADRİ KURT CD. NO:1/A MERKEZ/KÜTAHYA 10. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 223 15 70
11. MESLEK KOMİTESİ
Sıra Firma Adı Ad Soyad Adres Unvan Telefon
101 İSMET ÇATIK- ÇATIK HAFRİYAT, NAKLİYE,İNŞAAT VE TAAHHÜT TİCARET İSMET ÇATIK GAYBİEFENDİ MAH.ÇİNİGAR CAD.ERDEK APT.B BLK. D.16 KÜTAHYA G.EFENDİ MH. ÇİNİGAR CD.ERDEK AP.B BLK. D.16 MERKEZ/KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Başkanı 274 216 32 71
102 ULUÇINAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ AHMET BİCAN ÜNAL MENDERES İŞHANI BAĞ-KUR ALTI 1/M MERKEZ/KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı 274 216 06 30
103 DENİZBANK ANONİM ŞİRKETİ KÜTAHYA ŞUBESİ ŞULE ÖZBEK İRİ CUMHURİYET CAD. NO:103/
3 MERKEZ/KÜTAHYA
11. Meslek Komitesi Üyesi 274 226 36 50
104 GENÇ LEVENT TOPTAN KUYUMCULUK VE SARRAFİYE TİCARET PAZARLAMA VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ TARIK AY PİRLER M.GERMİYANOĞLU İŞ MERKEZİ NO:67 MERKEZ/KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Üyesi 274 226 16 57
105 MELİH ASLAN-SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ MELİH ASLAN A.PAŞA MH. LİSE CD. BELEDİYE SK. NO:25/B MERKEZ/KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Üyesi 274 223 36 30
106 SALİH ÖZMAL SALİH ÖZMAL MISIR ÇARŞISI NO.10 MERKEZ/KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Üyesi 274 216 46 78
107 ECE SARRAFİYE-ALİ EĞCE ALİ EĞCE SARRAFLAR ÇARŞISI NO:31 MERKEZ/KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Üyesi 274 212 31 89
108 İBRAHİM OKKAN – SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ İBRAHİM OKKAN ALİPAŞA MAH.CUMHURİYET CD.AVCILAR İŞH.K:1 NO:17/A MERKEZ/KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 216 42 62
109 TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. KÜTAHYA ŞUBESİ LEVENT KAYA CUMHURİYET CADDESİ MERKEZ/KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 229 51 20
110 ALTINTAŞ KUYUMCULUK-ŞERAFETTİN GÜNGÖR ŞERAFETTİN GÜNGÖR PEKMEZ PAZARI NO:130 MERKEZ/KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 224 06 56
111 ALİHAN ATAY – SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ALİHAN ATAY ALİPAŞA MH.CUMHURİYET CD.AVCILARİŞHANI KAT:2NO:29 MERKEZ/KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 226 26 45
112 ÖMER FARUK YEGİN-SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ÖMER FARUK YEGİN A.PAŞA MH.BELEDİYE SK. NO:17/A MERKEZ/KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 224 55 13
12. MESLEK KOMİTESİ
Sıra Firma Adı Ad Soyad Adres Unvan Telefon
114 RECEP ÇAKIR OFİS MOBİLYALARI RECEP ÇAKIR MENDERES BULVARI MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı 274 226 04 97
115 MUSTAFA KARABULUT MUSTAFA KARABULUT FUATPAŞA MAHALLESİ KARDELEN SOKAK NO:3/1 MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı
116 YAZAROĞLU HALI MOBİLYA MAĞAZASI-AHMET YILDIRIM YAZAROĞLU AHMET YILDIRIM YAZAROĞLU ESKİ İTFAİYE CADDESİ NO.24 MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Üyesi 274 216 65 66
117 BEYAZGÜL MAĞAZALARI-AHMET UYGAR AHMET UYGAR PEKMEZ PAZARI CD. NO:44 MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Üyesi 274 224 25 93
118 KÜTAHYA ARÇELİK YETKİLİ SERVİSİ – MEHMET ŞİRİN MEHMET ŞİRİN YUNUS EMRE MH. SARIBAŞAK SK. NO:27 MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Üyesi 274 216 15 15
119 KILINÇLAR TEKSTİL,İNŞAAT DAYANIKLI TÜK.MAL.OTOM.TİC. VE SAN.LTD.ŞTİ. MUSTAFA TAHA KILINÇ BALIKLI MH. PEKMEZ PAZARI CD. NO:2/A MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Üyesi 274 216 13 21
120 CEYLAN TEKSTİL APRE VE BOYA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KÜTAHYA ŞUBESİ MUSTAFA CEYLAN 1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Üyesi 274 277 00 58
121 KARAOSMANOĞLU MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SELÇUK KARAN FUAT PAŞA MH. 20.SK. NO:11 M
ERKEZ/KÜTAHYA
12. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 231 89 71
122 AFİLLİ SESA AYAKKABI- SALİH YALINKILIÇ SALİH YALINKILIÇ BALIKLI MAHALLESİ PEKMEZ PAZARI NO:67 MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 224 07 34
123 KÜTAHYA TOPRAK MOBİLYA, İNŞAAT TAAHHÜT, MATBAACILIK YAYINCILIK, TARIM VE HAYVANCILIK, NAKLİYE, TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ OSMAN BATTAL MEYDAN MH. MİTHATPAŞA CD. NO:144 C/1 MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 231 88 18
124 YAĞIZ GELİNLİK-KEREM PEZEK KEREM PEZEK CUMHURİYET CD.(SEVGİ YOLU) NO:75 KAT:1-2 MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 224 41 00
125 AS ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK- İSMAİL HAKKI ÇETİNTAŞ İSMAİL HAKKI ÇETİNTAŞ MENDERES BLV.ENGİN SK. YILMAZ APT.ALTI N.2 MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 224 55 45
13. MESLEK KOMİTESİ
Sıra Firma Adı Ad Soyad Adres Unvan Telefon
126 UĞUR TİCARET – NECATİ YILDIRIM NECATİ YILDIRIM KIBRIS CD.NO:7 KÜTAHYA KIBRIS CD.NO:7 MERKEZ/KÜTAHYA 13. Meslek Komitesi Başkanı 274 224 22 35
127 ARMADA ÇİNİ-SUAT DUMAN SUAT DUMAN ATATÜRK BLV.TUĞCULAR AP.NO:87/C MERKEZ/KÜTAHYA 13. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı 274 224 32 60
128 HAYDAROĞLU TİCARET-MUSTAFA HÜSNÜ HAYDAROĞLU MUSTAFA HÜSNÜ HAYDAROĞLU ATATÜRK BULVARI Ş
EKER İŞ LOKALİ ALTI NO:BİLA MERKEZ/KÜTAHYA
13. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı 274 225 07 73
129 KÜTAHYA İHTİYAÇ MADDELERİ SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. İSMET ÖZOTRAÇ AKKENT MH. KÜTAHYA ESKİ
ŞEHİR KARAYOLU NO:1 SERA KÜTAHYA AVM Z-07 MERKEZ/KÜTAHYA
13. Meslek Komitesi Üyesi 274 216 24 41
130 HİSAR ÇARŞI MAĞAZACILIK TEKSTİL TURİZM İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ERHAN HİSAR HİSAR ÇARŞI MAĞAZACILIK TEKSTİL TURİZM İNŞAAT 13. Meslek Komitesi Üyesi 274 223 10 10
131 MEVSİM ZÜCCACİYE -MEHMET UZMAN MEHMET UZMAN PEKMEZ PAZARI CADDESİ NO.130 MERKEZ/KÜTAHYA 13. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 223 25 48
132 PEKSÖN TİCARET – BİLGİN PEKER BİLGİN PEKER YENİDOĞAN MAHALLESİ KANBER SOKAK NO:2 / 7 MERKEZ/KÜTAHYA 13. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 271 55 50
133 ÜNAL SERAMİK, PORSELEN, PAZARLAMA, MAKİNE İMALAT SANAYİ VE İÇ, DIŞ, TİCARET ANONİM ŞİRKETİ AHMET ÜNAL SERVİ MAHALLESİ MENDERES CADDESİ YILMAZ APARTMANI A BLOK KAT:1 MERKEZ/KÜTAHYA 13. Meslek Komitesi Yedek Üyesi
134 MENTAŞ GALERİ – ŞÜKRÜ KUTLUĞ ŞÜKRÜ KUTLUĞ BALIKLI MH. BALIKLI CD. NO:25 MERKEZ/KÜTAHYA 13. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 212 17 21
135 KÜTAHYA KARO ÇİNİ SERAMİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SALİH AŞAN ESKİŞEHİR YOLU 8.KM. KIRGILLI YOLU ÜZERİ MERKEZ/KÜTAHYA 13. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 225 16 46
14. MESLEK KOMİTESİ
Sıra Firma Adı Ad Soyad Adres Unvan Telefon
136 KÜTAHYA ÖZTAŞ MAKİNA VE METAL, MADENCİLİK, İNŞAAT, GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MAHMUT ÖZTAŞ FUATPAŞA MH. BEREKET CD. NO:4 MERKEZ/KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Başkanı 274 232 07 20
137 KÜTAHYA ADS ŞEKER AMBALAJ PAKETLEME REKLAM TURİZM NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ AYŞE SÜLÜN ZİYPAK TAVŞANLI YOLU 3.KM TEDAŞ AMBARI YANI KİŞGEM KAT:2 D:14 MERKEZ/KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Başkan Yardımıcıs 274 231 00 31
138 KÜTAHYA GÜRAL SERAMİK SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ NAFİ GÜRAL ESKİŞEHİR YOLU 8.KM. MERKEZ/KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Üyesi 274 225 01 50
139 HATİPOĞLU GÜNEŞ KİREMİT VE TUĞLA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ MUSTAFA SELMAN HATİPOĞLU ESKİŞEHİR YOLU ÜZERİ 5 KM MERKEZ/KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Üyesi 274 225 04 25
140 DERYA MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TOLGA ESKİOĞLU ORGANİZE SANAYİ BÖL
GESİ 3. CADDE. 5.PARSEL MERKEZ/KÜTAHYA
14. Meslek Komitesi Üyesi 274 266 23 03
141 SOYAP KERESTECİLİK İNŞAAT NAKL.MÜH.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. KADİR SOMUN KERESTECİLER SİTESİ 8.SK.NO.30
MERKEZ/KÜTAHYA
14. Meslek Komitesi Üyesi 274 231 97 79
142 ÖZ DOĞANAY İNŞAAT, MADENCİLİK, TURİZM, GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÖMER AŞMAN 1. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1. CD NO:24 MERKEZ/KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Üyesi 274 277 00 77
143 ÖRENGÜL MAKİNA İNŞAAT MADENCİLİK
SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
VEYSEL ÖRENGÜL 2. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MERKEZ/KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Yedek Üyesi
144 SİNAN ERBAHAYETMEZ SEÇKİN METAL MAKİNE SİNAN ERBAHAYETMEZ FUATPAŞA MAHALLESİ FATİH SANAYİ SİTESİ 38. SOKAK NO:16 MERKEZ/KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 230 00 52
145 YILMAZ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET – MEHMET ALİ YILMAZ MEHMET ALİ YILMAZ YENİ SANAYİ SİTESİ 13.SOK.NO:
18 MERKEZ/KÜTAHYA
14. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 231 94 67
146 BİRİKİM ENDÜSTRİYEL OTOMASYON MÜHENDİSLİK ELEKTRİK ELEKTRONİK ENERJİ İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ARİF YÜKSEL KARAAĞAÇ ALİPAŞA MAH. SERVİ SK. HACI ZAİM APT.NO: 44 / B POSTAKODU:43020 MERKEZ/KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 226 29 00
147 AYDIN İNŞAAT – RAMAZAN AYDIN RAMAZAN AYDIN YENİ SANAYİ SİTESİ 2.SOKAK MERKEZ/KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 231 88 21
148 MUTAF METAL DEMİR – PLASTİK DOĞRAMA CAM HIRDAVAT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ AHMET MUTAF FUAT PAŞA AHİ SANAYİ SİTESİ 33.SK. MERKEZ/KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 231 97 18
149 KANTAR MAKİNA-MEHMET KANTAR MEHMET KANTAR BEREKET SAN.SİT. 47.SK.NO:6 MERKEZ/KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Yedek Üyesi 274 231 89 74