KÜTAHYA DEFTERDARLIĞI’NDAN KUTSO’YA ZİYARET

Her yıl Şubat ayı sonunda düzenlenen Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde, Kütahya Defterdarı Ömer Faruk Önel ve beraberindeki heyet, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’nı (KUTSO) ziyaret etti.

Kütahya Defterdarı Ömer Faruk Önel ve beraberindeki heyetin katıldığı ziyarette, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç ve KUTSO Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu.

Vergi Haftası etkinlikleri ile mükelleflere yönelik çalışmalar hakkında bilgi paylaşılan, güncel ekonomik konularda görüş alış verişi yapılan ziyarette, ildeki paydaşların işbirliğinin önemli olduğu vurgulandı.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, TOBB İstihdam Seferberliğine ilişkin bilgi paylaşarak, KUTSO’nun yürüttüğü faaliyetlere ilişkin bilgi paylaştı. Mükelleflere yaklaşımlarından ve yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, Kütahya Defterdarlığının hizmetlerinden ve yapılan ziyaretten memnuniyet duyulduğunu dile getirdi. İş dünyası yararına ilde gerçekleştirilecek tüm çalışmalarda, KUTSO’nun paydaşlarıyla işbirliğine hazır olduğunun altını çizdi.

Haber: KUTSO Basın