Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Meslek Komiteleri Ağustos ayı toplantısı, her ay olduğu gibi, KUTSO sosyal tesisinde düzenlenen kahvaltının ardından, toplantı salonunda gerçekleştirildi.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, Meslek Komiteleri başkanları ve üyelerinin katılımındaki toplantının açılış konuşması, KUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Y. Yazaroğlu tarafından yapıldı.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, Eskişehir yolu üzerindeki odamızın devam eden inşaatı, Kütahya Zafer Organize Sanayi Bölgesi, 30 Ağustos Kütahya etkinlikleri ile Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (KUTSO MTAL) hakkında hazirunla bilgi paylaştı.

KUTSO’dan Hukuk Müşavirliği Desteği
Odamız Hukuk Müşaviri Av. Aytek Canberk, kendisini tanıtarak, meslek komite üyelerinin sorularını yanıtladı.

Avanos’da Kütahya Çinisi Tanıtımı
KUTSO 6. Meslek Komitesi Üyesi İsmail Yiğit, Nevşehir’in Avanos ilçesinde 200 parçalık çini sergisi ile Kütahya Çinisinin tanıtımına yönelik gerçekleştirmiş olduğu faaliyete ilişkin haziruna bilgi verdi.

Hitapların ve olağan gündemin tamamlanmasının ardından, KUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Y.Yazaroğlu tarafından toplantı kapatıldı.

Haber: KUTSO Basın