Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Ocak ayı olağan meclis toplantısı, KUTSO sosyal tesisinde düzenlenen akşam yemeğinin ardından, Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Düzenlenen akşam yemeğinde, KUTSO’ya yeni kayıt olan işletmelerin üyelik beratları, KUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Öncel tarafından takdim edildi.

Meclis Başkan Vekili Ahmet Bağırgan başkanlığında gerçekleştirilen, KUTSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, meslek komitesi başkanlarının katıldığı toplantı, ilgili gündem maddeleriyle yapıldı ve gerekli kararlar alındı. Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Tolga Eskioğlu tarafından mali konular, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Y.Yazaroğlu tarafından aylık faaliyet raporu sunuldu.

Meclisten Bir Ses gündeminde, “Sevgi ve Mutluluk, Olumlu Düşüncenin Önemi” konulu sunumuyla haziruna hitap eden KUTSO Meclis Üyesi Mehmet Bacacı’ya, günün anısına plaketini, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Salih Çetiner verdi.

KUTSO Yönetim Kurulu Üyesi M.Selman Hatipoğlu, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile KUTSO arasında imzalanan iş birliği protokolüne ilişkin, KUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Öncel ise Eskişehir yolundaki inşaat, Aralık ayında İstanbul’a yapılan ziyaretler, paydaşlarla ortak yürütülen projeler hakkında bilgileri paylaştı.

Hitapların ve gündem maddelerinin tamamlandığı KUTSO Ocak ayı meclis toplantısı, bir sonraki toplantı tarihinin duyurulmasının ardından, Meclis Başkan Vekili Ahmet Bağırgan tarafından kapatıldı.

Haber: KUTSO Basın