Kadın Girişimcilere Yönelik Şili, Peru, Kolombiya, Meksika Sanal Genel Ticaret Heyeti

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM), Odamıza gönderilen yazıda;

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)’in bünyesinde 2018 yılında bir ilk olarak kurulan ve 54 üyesi bulunan TİM Kadın Konseyi, kadın ihracatçı sayısının artması, daha etkin olması, destek ve finansmana erişim konusunda bilincin artırılması hedefiyle çalışmalarını artırıyor. Bu kapsamda Covid-19 sürecinde daralan uluslararası ticaretin etkilerini, ihracatta yaşanan kaybı telafi etmek ve süreç sonunda oluşacak yeni dünya düzeninde daha güçlü bir şekilde yer almak için T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Meclisimiz organizasyonu ile 21 Eylül – 2 Ekim 2020 tarihleri arasında Kadın İhracatçılarımıza Yönelik ve tüm sektörlerin katılımına açık Şili, Peru, Kolombiya, Meksika Sanal Genel Ticaret Heyeti gerçekleştirilecektir.

Bahse konu Sanal Genel Ticaret Heyetimiz kapsamında, Şili, Peru, Kolombiya, Meksika pazarları hakkında bilgilendirmeye yönelik 21 Eylül 2020 Pazartesi tarihinde Webinar ve 21 Eylül-2 Ekim 2020 tarihleri arasında online ikili iş görüşmeleri (B2B) tesis edilecektir.

Sanal Ticaret Heyetimize katılım bedeli 250 $ olup katılım sağlamak isteyen firmalarımızın https://bit.ly/2Y6rety adresindeki başvuru formunu doldurmaları ve katılım bedelini Meclisimizin aşağıda detayları yer alan hesabına 28 Ağustos 2020 Cuma günü saat 17:00’ye kadar yatırarak ödeme dekontunu ozkanaltuntas@tim.org.tr e-posta adresine iletmeleri rica olunur.

Saygılarımızla,

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası

Genel Sekreterliği