Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Kasım ayı olağan meclis toplantısı, korona virüs salgını sebebiyle alınan tedbirler kapsamında, video konferans ile gerçekleştirildi.

KUTSO Meclis Üyelerinin çevrimiçi bağlantıyla katıldıkları, KUTSO Meclis Başkan Vekili Ahmet Bağırgan başkanlığındaki toplantıda, ilgili gündem maddeleri müzakere edilerek kararlar alındı.

Meclis başkanlık divanı tarafından, ilgili gündem maddeleri kapsamında, bir önceki toplantının karar özeti, mali konular, Ekim ayı faaliyet raporu sunuldu. Gündemde yer alan diğer hususlar müzakere ve oylama yapılarak ilgili kararlar alındı.

KUTSO Meclis Başkanı Nafi Güral, toplantının sonunda yaptığı konuşmada, pandemi sürecinde, herkesin hem kendisini, hem de ailesi ve çevresindekileri korumak için, tüm tedbirleri almasının ve temizlik, maske kullanımı gibi kurallara uyulmasının son derece önemli olduğunu ifade ederek, iyi dileklerini paylaştı.

Gündem maddeleri tamamlanan KUTSO Kasım ayı meclis toplantısı, iyi dilekler paylaşılarak, Meclis Başkan Vekili Ahmet Bağırgan tarafından sona erdirildi.

 

Haber: KUTSO Basın