Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden (TOBB) Odamıza gelen yazıda, internet üzerinden 20 Ekim 2022 Perşembe günü saat 14:00’te TOBB Tedarikçi Geliştirme Programı kapsamında “Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı” düzenleneceği bildirilmekte olup Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından gerçekleştirilecek olan webinarda Siemens, Borusan Mannesman ve Bosch işletmelerinin satınalma ve tedarikçi programları anlatılacak ve bu işletmelerin ekteki tabloda yer alan sektörlerde veya teknolojilerde faaliyet gösteren işletmelerden ihtiyaç duyduğu ve satın almayı planladığı ürünler hakkında bilgi verilecek ve katılımcıların soruları cevaplandırılacaktır.

Seminer ayrıca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından https://akademi.tobb.org.tr adresinde hayata geçirilen Türk İş Dünyası’nın Etkinlik Portalı TOBB Akademi’de pilot olarak yayınlanacaktır. TOBB Akademi üzerinden katılım sağlanması için https://akademi.tobb.org.tr/view/uye/uyeol.php adresi üzerinden üye olunması gerekmektedir. Katılım sonrasında görüş ve önerileriniz ile kullanıcı deneyimlerinizi egitim@tobb.org.tr eposta adresine gönderebilirsiniz.

TOBB Tedarikçi Geliştirme Programı
Siemens – Borusan Mannesmann – Bosch Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı (Webinar – İnternet Üzerinden) 20 Ekim 2022 Perşembe – Saat: 14:00 Seminere katılım adresi: http://webinar.tobb.org.tr
Pilot Yayın*: https://akademi.tobb.org.tr
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından gerçekleştirilecek olan webinarda Siemens, Borusan Mannesman ve Bosch işletmelerinin satınalma ve tedarikçi programları anlatılacak ve bu işletmelerin aşağıda yer alan sektörlerde veya teknolojilerde faaliyet gösteren işletmelerden ihtiyaç duyduğu ve satın almayı planladığı ürünler hakkında bilgi verilecek ve katılımcıların soruları cevaplandırılacaktır.

HEDEF SEKTÖRLER VE TEKNOLOJİLER

Metal İşleme Kimyasalları Üreticileri
Orman Ürünleri Üreticileri (Ham kereste vb.)
Alüminyum Perçin Üreticileri
Alüminyum Dövme Yapabilen İşletmeler (Soğuk-Sıcak)
Alüminyüm Döküm İşletmeleri
Bakır Telden Bobin Üreticileri
Bakır Profil Üreticileri (Ekstrüzyon)
Talaşlı İmalat İşletmeleri (Bakır ve Çelik)
Pres Kalıpla Saç Şekillendirme Yapabilen İşletmeler (Kalıp imalatını bünyesinde gerçekleştiren, Progresif kalıp teknolojisine sahip)
Kaynak Teknolojisi Üreticileri (Gazaltı kaynağında tecrübeli, robotik kaynak yeteneğine sahip)

Seminere https://webinar.tobb.org.tr linkinden katılabilirsiniz. Tüm üyelere katılım ücretsizdir.
Program:
14:00 – 14:20 Açılış Konuşmaları
14:20 – 15:30 Satınalma ve Tedarikçi Bilgilendirme Paneli
Umut Pehlivan – Siemens Sanayi ve Tic. A.Ş. – Tedarik Zinciri Direktörü
Eray Örendil – Borusan Mannesmann Boru Sanayi ve Tic. A.Ş. – Hammadde Dışı Satınalma Birim Yöneticisi
Esat Öncü – Bosch Türkiye – İndirek Satın Alma Müdürü

15.30 -16.30 Soru – Cevap

*Webinar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından hayata geçirilen TOBB Akademi Portalı’nda pilot olarak yayınlanacaktır. Webinara TOBB Akademi üzerinden katılım sağlanması için https://akademi.tobb.org.tr/view/uye/uyeol.php adresi üzerinden üye olunması gerekmektedir. Katılım sonrasında görüş ve önerileriniz ile kullanıcı deneyimlerinizi egitim@tobb.org.tr eposta adresine gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası

Genel Sekreterliği