Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Uzun ve Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Savaş Tek’in, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’na (KUTSO) ziyaretinde,  Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat ile Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu.

Çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi paylaşılan ve görüş alış verişinde bulunulan ziyarette, inşaatı devam eden yeni adliye hizmet binası ile kitap bağış kampanyası hakkında bilgi paylaşıldı.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından hükümlü ve tutukluların boş zamanlarını etkin bir şekilde kullanmaları amacıyla oluşturulan kütüphaneler için “Kitap İyileştirir” sloganıyla, kitap bağış kampanyası başlatıldığı, Kütahya Sera AVM’de bir alan oluşturulduğu, kamuoyu ile paylaşıldığı belirtildi.

Kütahya’daki kitap bağış kampanyasının devam ettiği, iş dünyası ve toplumun tüm kesimlerinin destek vermesinden memnuniyet duyulacağı ifade edildi.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri de, kitap bağışı kampanyasının daha geniş kitlelere duyurulması, hem işletmelerinden, hem de KUTSO üyelerinden kitap bağış kampanyasına destek için katkı olacaklarını belirtti.

Karşılıklı iyi dileklerin ve görüşmeden duyulan memnuniyetin ifade edilmesiyle ziyaret sona erdi.

 

Haber: KUTSO Basın