Fuar Duyurusu – Franchise India Fuarı

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB), odamıza gönderilen yazıda;

T.C. Haydarabad Başkonsolosu Sn. Orhan Yalman Okan’ın Hindistan’ın en büyük ve etkili franchise (network) ağına sahip biri olarak tanımlanan “FRANCHISE INDIA”nın Başkanı Gaurav Marya
ile gerçekleştirdiği görüşmede adı geçen tarafından, Franchise India’nın etkili franchise, bayilik ve distribütörlük hizmetlerinden ve bugüne değin aracılık ettikleri milyarlarca Dolarlık iş bağlantılarından söz ederek, iş ortaklıkları için mükemmel bir zemin olarak tanımladığı FROEXPO (Franchise and Retail Opportunity Expo) hakkında bilgi verilmiştir.

Broşürleri ekte sunulan FROEXPO’da 200’den fazla markanın 8.000’den fazla potansiyel yatırımcıyla buluşmasını öngördüklerini ve bir sonraki FROEXPO’nun 16-17 Mart 2024 tarihlerinde Haydarabad’da
düzenleneceğini bildirilmiştir.

Franchise India, T.C. Haydarabad Başkonsolosluğu nezaretinde, Türk firmaları için gereken tüm lojistik düzenlemeleri uygun bir ücretlendirmeyle yapacaklarını iletmiştir. Franchise India’nın vereceği hizmetler arasında, katılımcı firmaların stantlarının ve B2B toplantı salonunun bulunacağı bir pavyon, Franchise India’nın sosyal medya platformlarında pavyonumuzun tanıtımı, basında reklam yapılması, tüm yatırımcı üyelere tanıtım e-postalarının gönderilmesi, fuar alanında ve ünlü AVM’lerde fiziksel tanıtım panolarının kurulması gibi hususlar yer almaktadır.

Söz konusu yazıda, kalan kısıtlı süre de göz önünde bulundurularak, FRAEXPO hakkında bilgi edinmek isteyen firmaların 15 Ocak 2024 tarihine kadar Ticaret Ataşeliğine (haydarabad@ticaret.gov.tr) temas edebilecekleri bildirilmiş olup, konuyu bilgi ve değerlendirmenize sunarız.

Saygılarımızla,

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası

Genel Sekreterliği

EK:

1- Franchise India Sunumu

2- Franchise India Deneyimleri olan Firmalar Listesi

3- FROEXPO Fuar Broşürü