Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO), üye işletmelerini ziyaret etme ve işbirliğini güçlendirme çabalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Martur Sünger ve Koltuk Tesisleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi Kütahya Şubesi ile Nursan Kablo Donanımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Kütahya Şubesi’ni ziyaret etti.

Martur Sünger ve Koltuk Tesisleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi Kütahya Şubesi ziyaretinde, KUTSO heyeti, işletme yöneticileriyle bir araya gelerek sektördeki mevcut durum hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaret sırasında, sektöre yönelik gelişmeler ve KUTSO’nun sunduğu hizmetler hakkında fikir alışverişi yapıldı. İşletmenin faaliyetleri ve gelecek planları konusunda değerlendirme gerçekleştirildi.

Nursan Kablo Donanımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Kütahya Şubesi’ndeki ziyaret, KUTSO heyeti işletmenin yöneticileriyle bir araya gelerek sektördeki son gelişmeleri konusunda görüşmeler yapıldı.

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası, üye işletmeleriyle olan yakın işbirliğini sürdürerek bölgenin ekonomik kalkınmasına ve işletmelerin rekabet gücünün artırılmasına katkıda bulunmaya devam edeceğini belirtti.

Haber: KUTSO Basın