Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Alkış, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Hediye Güral Anaokulu’nu ziyaret etti. Bu anlamlı günde çocuklara yönelik gerçekleştirilen ziyaret, eğitim ve gelecek nesillerin yetişmesine verilen önemi vurguladı.

KUTSO Yönetimi tarafından gerçekleştirilen ziyarette, Hediye Güral Anaokulu’nda çocuklarla etkileşimde bulunuldu. Öğrencilerle yapılan samimi sohbetlerde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın önemi vurgulandı ve çocukların geleceğe dair umutları dile getirildi.

Hediye Güral Anaokulu yetkilileri ise KUTSO Yönetim Kurulu üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çocukların eğitimine verdiği destekten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Bu ziyaret, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın anlamını vurgulamanın yanı sıra, iş dünyasının eğitim kurumlarına olan desteğini ve toplumsal sorumluluklarını yerine getirme çabalarını göstermesi açısından da önemlidir.

Haber: KUTSO Basın