S.NO FİRMA ADI ADI SOYADI ADRES UNVAN 1
1 SELÇUK ÖZBAY ÖZBAY TARIM Selçuk ÖZBAY İSTİKLAL MAHALLESİ BELEDİYE SK. NO: 10 A/_ ALTINTAŞ/KÜTAHYA 1. Meslek Komitesi Başkanı
2 TOPBAŞ ÇAVDARHİSAR TARIM ÜRÜNLERİ GIDA HAYVANCILIK NAKLİYAT İNŞAAT İHTİYAÇ MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Ahmet TOPBAŞ KÜTAHYA YOLU 1. KM. ÇAVDARHİSAR/KÜTAHYA 1. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı
3 DÜLGER TARIM VE PETROL ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Sefa DÜLGER CUMHURİYET MAH. CUMHURİYET CAD. NO:148 ALTINTAŞ/KÜTAHYA 1. Meslek Komitesi Üyesi
4 YAVUZLAR TARIM ÜRÜNLERİ AKARYAKIT GIDA MADDELERİ NAKLİYE YURT VE DİNLENME TESİSLERİ OTO EMLAK KOMİSYONCULUK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İbrahim YAVUZ BOZBAY MAHALLESİ – ALTINTAŞ/KÜTAHYA 1. Meslek Komitesi Üyesi
5 MEHMET KAP Mehmet KAP BELEDİYE SEBZE HALİ MERKEZ/KÜTAHYA 1. Meslek Komitesi Üyesi
6 BİLEN UNLU MAMÜLLER GIDA TEMİZLİK EĞLENCE SALONU İNŞAAT VE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Özgür Ozan BİLEN FATİH MAH. FATİH SULTAN MEHMET BLV. NO:27/A POSTAKODU:43040 MERKEZ/KÜTAHYA 2. Meslek Komitesi Başkanı
7 ŞAHİNLER MARKET – HALİL ŞAHİN Halil ŞAHİN MEYDAN MAHALLESİ MUSALLA CADDESİ NO:33 MERKEZ/KÜTAHYA 2. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı
8 BESTE TÜKETİM MALLARI MEDİKAL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Hüseyin KOCU OSMANGAZİ MH. MİMAR SİNAN CD. NO:13/A MERKEZ/KÜTAHYA 2. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı
9 ALKIŞ KADAYIF UNLU MAMÜLLER NAKLİYE TURİZM İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Fatih ALKIŞ BALIKLI MAHALLESİ SAATKULE SOKAK NO:17 KÜTAHYA 2. Meslek Komitesi Üyesi
10 HELVACIOĞLU GIDA MAD.TUR.MADEN HAY.NAK.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ. Aşkın Rifat HELVACIOĞLU ÇEMBERCİLER ÇARŞISI NO.44 KÜTAHYA 2. Meslek Komitesi Üyesi
11 SULTAN GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Habil YILMAZ İNKÖY MAHALLESİ ESKİŞEHİR KARAYOLU BULVARI 17/1 NO:/ MERKEZ/KÜTAHYA 2. Meslek Komitesi Üyesi
12 ÖZKARDEŞLER UNLU MAMÜLLERİ-SABRİ AKYOL Sabri AKYOL YENİDOĞAN MAHALLESİ FATİH SULTAN MEHMET BLV. NO: 79/1 MERKEZ/KÜTAHYA 2. Meslek Komitesi Üyesi
13 BURAK ORUÇ Burak ORUÇ F.S.M.BLV.ARIOĞUL AP. B BL 3/6 MERKEZ/KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Başkanı
14 KÜTAHYA TETA MÜHENDİSLİK TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Ömer YİĞİT BALIKLI MH. MİTHATPAŞA CD. NO:51/A MERKEZ/KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı
15 ÇETİNER HARİTA PLANLAMA İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Salih ÇETİNER ALİPAŞA MAH. UYGUN SK. VIP KÜTAHYA B BLOK NO: 1/1 İÇ KAPI NO: 11 MERKEZ / KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Üyesi
16 RECEP ÇAĞDAŞ-MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET Recep ÇAĞDAŞ BALIKLI MAHALLESİ ADNAN MENDERES BLV. NO: 25 A/A MERKEZ/KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Üyesi
17 ZA YAPI İNŞAAT TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Emirhan AYDIN ALİPAŞA MH. ABDURRAHMAN KARAA BLV. KONAK REZİDANS NO:13 D:114 MERKEZ/KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Üyesi
18 ALPER ALTUN ALTUN MİMARLIK İNŞAAT VE TAAHHÜT Alper ALTUN ALİPAŞA MAHALLESİ BELEDİYE SK. NO: 21/1 MERKEZ/KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Üyesi
19 GENÇGRUP DANIŞMANLIK, ÇEVRE, MÜHENDİSLİK, İNŞAAT, MAKİNA, EĞİTİM HİZMETLERİ, GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Eyüp CİHAN LALA HÜSEYİN PAŞA MAHALLESİ SANAYİ CADDESİ İSTİKBAL SİTESİ B BLOK MERKEZ/KÜTAHYA 3. Meslek Komitesi Üyesi
20 KÜTAHYA DEMİR İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Mustafa KIZIKLIOĞLU TAHIL PAZARI NO.55 – KÜTAHYA 4. Meslek Komitesi Başkanı
21 ERTUNA TİCARET-SEZER TUNA Sezer TUNA ATATÜRK BULVARI ÖZNUR APT.ALTI NO:62/B MERKEZ/KÜTAHYA 4. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı
22 YURDAGÜL BOYA YAPI İZOLASYON MALZEMELERİ VE TEKSTİL ÜRÜNLERİ TİCARET VE SANAYİ İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ Harun YURDAGÜL 100. YIL MAHALLESİ AFYONKARAHİSAR KARAYOLU BLV. YURDAGÜL BOYA Apt. NO: 48 MERKEZ/KÜTAHYA 4. Meslek Komitesi Üyesi
23 ŞAMLILAR YAPI MALZEMELERİ- NECATİ ONUR DEFTER Necati Onur DEFTER CEMALETTİN MAHALLESİ KOBAK CADDESİ MERKEZ/KÜTAHYA 4. Meslek Komitesi Üyesi
24 ZET İNŞAAT MALZEMELERİ İNŞAAT TAAHHÜT MADENCİLİK GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Nida ÖZTUĞCU YENİ SANAYİ SİTESİ YUKARI SANAYİ CD.NO:17 MERKEZ/KÜTAHYA 4. Meslek Komitesi Üyesi
25 SERALP OTO BOYA KAPORTA GIDA TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ. Hakan ALP YENİ SANAYİ SİTESİ 12.SK. NO:17 KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Başkanı
26 HİSAR LPG DOĞALTAŞ VE MADENCİLİK SU NAKLİYE ÇİNİ SERAMİK İNŞAAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Safa AR FUAT PAŞA MH. YENİ SANAYİ SİTESİ 13. SK. 4 NOLU TÜP DEPOLAMA ALANI MERKEZ/KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı
27 SLV OTOMOTİV TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Süleyman SELVİ FUATPAŞA MAHALLESİ YUKARI SANAYİ CAD. NO: 40 MERKEZ/KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Üyesi
28 KARSEÇ OTOMOTİV İNŞAAT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Bekir Melih KARAAYTAÇ ESKİŞEHİR YOLU 3. KM. MERKEZ/KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Üyesi
29 KÖKLÜ MADENİ YAĞ-FATİH KÖK Fatih KÖK YENİ SANAYİ SİTESİ 12.SK.NO:41 MERKEZ/KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Üyesi
30 ŞAMPİYON DİZEL 43 OTOMOTİV İNŞAAT EMLAK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İsmail Emre MÜEZZİNOĞLU FUATPAŞA MAHALLESİ 24. SK. NO:28 MERKEZ/KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Üyesi
31 KURTNAK 43 NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Muharrem KURT YENİDOĞAN MAHALLESİ HIZIRBEY SK. NO: 1/1 MERKEZ/KÜTAHYA 5. Meslek Komitesi Üyesi
32 MARMARA ÇİNİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ İsmail YİĞİT OSMANGAZİ MAHALLESİ HAFIZ MEHMET EFENDİ SK. NO: 2 G/ MERKEZ/KÜTAHYA 6. Meslek Komitesi Başkanı
33 AYDIN EL SANATLARI TURİZM GIDA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Fatih AYDIN 1. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MAHALLESİ 13. CADDE NO:8 MERKEZ/KÜTAHYA 6. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı
34 KÜTAHYA GÜRAL SERAMİK SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ Nafi GÜRAL ESKİŞEHİR YOLU 8.KM. MERKEZ/KÜTAHYA 6. Meslek Komitesi Üyesi
35 ÜNSA MADENCİLİK TURİZM ENERJİ SERAMİK ORMAN ÜRÜNLERİ ELEKTRİK ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KERAMİKA ŞUBESİ Emin YÜCE YILDIRIM BEYAZIT MAH. ATATÜRK BUL. NO: 48 İÇ KAPI NO: 1 MERKEZ / KÜTAHYA 6. Meslek Komitesi Üyesi
36 YUNUS ÇİNİ SERAMİK-YUNUS KARAKAYA Yunus KARAKAYA OSMANGAZİ MH. PROF.DR. OKTAY ASLANAPA SK. C/1-C/2 NO:1 E MERKEZ/KÜTAHYA 6. Meslek Komitesi Üyesi
37 MEHMET ALİ PASAFÇIOĞLU Mehmet Ali PASAFÇIOĞLU ALİ PAŞA MH. ALİ KALFA İŞH. K:1 NO:6 MERKEZ/KÜTAHYA 7. Meslek Komitesi Başkanı
38 SES MADENCİLİK VE ELEKTRONİK TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ Sezai Ekmel SARPAŞAR DUMLUPINAR MAHALLESİ ETİLER SK. NO: 21/1 MERKEZ/KÜTAHYA 7. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı
39 HÜRTAŞ MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Kemal Emre OLÇAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MAH. RIZA GÜRAL CAD. NO: 4 MERKEZ / KÜTAHYA 7. Meslek Komitesi Üyesi
40 ACAR FRİT MASSE VE ENDÜSTRİYEL HAMMADDELER ÜRETİM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Hasan ACAR E.ÇELEBİ MH.H.POLATKAN CD.ÇİNİKOOP TESİSLERİ MERKEZ/KÜTAHYA 7. Meslek Komitesi Üyesi
41 AVRUPA DOĞAL GÜBRE VE TARIMCILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Süleyman TELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MAH. NECATİ ÜNAL CAD. NO: 7 MERKEZ / KÜTAHYA 7. Meslek Komitesi Üyesi
42 DUMLUPINAR TELEVİZYON VE RADYO YAYINCILIĞI ANONİM ŞİRKETİ Mustafa Murat AYDIN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ MERKEZ KAMPÜS TAVŞANLI YOLU 12. KM. MERKEZ/KÜTAHYA 8. Meslek Komitesi Başkanı
43 CEVİZSOFT TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ Ahmet ÖZRENK ÇALCA OSB MAHALLESİ 1 CAD. NO: 1/Z5 MERKEZ/KÜTAHYA 8. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı
44 EKSPRES GAZETECİLİK VE MADENCİLİK LİMİTED ŞİRKETİ Semra TOZARAYDIN SERVİ MAH. DERBENT SK. NO: 2B İÇ KAPI NO: AC MERKEZ / KÜTAHYA 8. Meslek Komitesi Üyesi
45 KÜRE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ-REŞİT DÜRRÜOĞLU Reşit DÜRRÜOĞLU AFYON CD.ARIOĞLU PASAJI NO:9 KÜTAHYA 8. Meslek Komitesi Üyesi
46 İSMAİL ATİLAY İsmail ATİLAY ALİPAŞA MAHALLESİ MECİDİYE SOKAK NO:6/A KÜTAHYA 8. Meslek Komitesi Üyesi
47 KÖFTECİOĞLU DOĞRULAR İNŞAAT, TAAH.NAK.TUR.VE TİC.LTD.ŞTİ. Ali Rıza DOĞRU ILICA KAPLICALARI ASLANLI HAMAM JANDARMA KARŞISI NO:2 ILICA MERKEZ/KÜTAHYA 9. Meslek Komitesi Başkanı
48 SINIRLI SORUMLU KÜTAHYA KATILIMCI KADINLAR KADIN GİRİŞİMİ ÜRETİM VE İŞLETME KOOPERATİFİ Cemile GÜL 30 AĞUSTOS MAH. 2. MERİÇ SK. NO: 20 İÇ KAPI NO: 2 MERKEZ / KÜTAHYA 9. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı
49 GÜRALLAR HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ Esin GÜRAL ARGAT ESKİŞEHİR YOLU 5. KM. LAV CAM ÜRETİM TESİSLERİ MERKEZ/KÜTAHYA 9. Meslek Komitesi Üyesi
50 MONTERİ TURİZM OTELCİLİK İNŞAAT MALZEMELERİ İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Mehmet BACACI PİRLER MAHALLESİ ÇEMBERCİLER CADDESİ NO:88 MERKEZ/KÜTAHYA 9. Meslek Komitesi Üyesi
51 CUMHURİYET LOKANTASI-AHMET ÖZTOP Ahmet ÖZTOP YENİ SANAYİ SİTESİ YUKARI SANAYİ CADDESİ NO:32 MERKEZ/KÜTAHYA 9. Meslek Komitesi Üyesi
52 ÖZEL AVRASYA KORUMA VE GÜVENLİK EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Güler Ezgi DOĞAN TURAN ALİPAŞA MAH. ATATÜRK BUL. NO: 2A MERKEZ / KÜTAHYA 9. Meslek Komitesi Üyesi
53 KÜTAHYA ARABULUCULUK MERKEZİ ANONİM ŞİRKETİ Asım OKAT ALİPAŞA MAHALLESİ CAMİDİBİ SK. MERKEZ APARTMANI SİT. A APT. NO: 8/8 MERKEZ/KÜTAHYA 9. Meslek Komitesi Üyesi
54 ÖMER AYVAZ Ömer AYVAZ SERVİ MAHALLESİ ATATÜRK BULVAR NO:71/1 MERKEZ/KÜTAHYA 10. Meslek Komitesi Başkanı
55 ÖZEL DAK EĞİTİM KURUMLARI LİMİTED ŞİRKETİ Duygu YAVUZ YUNUSEMRE MAH. BİRSEN SK. NO:13/1 MERKEZ/KÜTAHYA/ 10. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı
56 MARTUR SÜNGER VE KOLTUK TESİSLERİ TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ KÜTAHYA ŞUBESİ Mehmet Zeyit DAMAR ORGANİZE SAN.BÖLGESİ TAHSİSLİ 123 ADA 8-9 NOLU PARSEL MERKEZ/KÜTAHYA 10. Meslek Komitesi Üyesi
57 KIRDAR KBK EĞİTİM KURUMLARI ANONİM ŞİRKETİ Uğur KIRDAR ZAFERTEPE MAHALLESİ KONURALP CAD. KIRDAR BİLGİ ÖREN KOLAJİ (İLK OKUL) APT. NO: 72 MERKEZ/KÜTAHYA 10. Meslek Komitesi Üyesi
58 AFYON ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PARKHAYAT KÜTAHYA HASTANESİ ŞUBESİ Uğur HARMANDA 100. YIL MAHALLESİ DUMLUPINAR BLV. ERSU SAĞ.HİZ.LDT.ŞTİ SİT. NO: 26/1 MERKEZ/KÜTAHYA 10. Meslek Komitesi Üyesi
59 SALİH ÖZMAL Salih ÖZMAL MISIR ÇARŞISI NO.10 – KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Başkanı
60 ESPO SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Fatih ÇELİK ALİPAŞA MAHALLESİ FUATPAŞA CADDESİ DİSPANSER YOKUŞU UĞUR APARTMANI NO:29/A MERKEZ/KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı
61 MELİH ASLAN-SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ Melih ASLAN FUATPAŞA MAH. ADNAN MENDERES BUL. D BLOK NO: 90D MERKEZ / KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Üyesi
62 GENÇ LEVENT TOPTAN KUYUMCULUK VE SARRAFİYE TİCARET PAZARLAMA VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Tarık AY PİRLER M.GERMİYANOĞLU İŞ MERKEZİ NO:67 MERKEZ/KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Üyesi
63 ZERDE KUYUMCULUK-SALİH ZERDE Salih ZERDE CUMHURİYET CAD. NO:41/A MERKEZ/KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Üyesi
64 KÜTAHYA LİDER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Cemil ÇAMLIBEL FUATPAŞA MH.ADNAN MENDERES BLV. NO:76 D (ARSLAN ÜNAL SİTESİ) MERKEZ/KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Üyesi
65 ATLAS EMLAK – SALİH MUŞTUER Salih MUŞTUER BALIKLI MAHALLESİ ADNAN MENDERES BLV. ŞALE APARTMANI SİT. NO: 19 H/H MERKEZ/KÜTAHYA 11. Meslek Komitesi Üyesi
66 UKAR OFİS MOBİLYALARI DAYANIKLI TÜKETİM MADDELERİ İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Abdullah ÖZGÜR CUMHURİYET CD.SEVGİ YOLU NO:85/A MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Başkanı
67 SEVGİ GİYİM- LEVENT ÖZER Levent ÖZER AKKENT MAH. KÜTAHYA ESKİŞEHİR KARAYOLU NO:1 SERA KÜTAHYA AVM Z-07 MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı
68 YAZAROĞLU HALI MOBİLYA MAĞAZASI-AHMET YILDIRIM YAZAROĞLU Ahmet Yıldırım YAZAROĞLU 100. YIL MAHALLESİ 1. GÖZDE SK. FEVZİ NECAT ERKASAP SİT. MOBİLYA APT. NO: 4 C MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Üyesi
69 BEYAZGÜL MAĞAZALARI-AHMET UYGAR Ahmet UYGAR SERVİ MH. ADNAN MENDERES BLV. NO:13 B MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Üyesi
70 AS HOME MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Serkan Yusuf TÜRKKAN FUATPAŞA MAHALLESİ KARDELEN SOKAK NO:3/1 MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Üyesi
71 MUSTAFA KARABULUT HASKAR MAKİNA Mustafa KARABULUT MENDERES BULVARI MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Üyesi
72 RECEP ÇAKIR OFİS MOBİLYALARI Recep ÇAKIR ESKİŞEHİR YOLU 8.KM. KIRGILLI YOLU ÜZERİ MERKEZ/KÜTAHYA 12. Meslek Komitesi Üyesi
73 HAYDAROĞLU TİCARET-MUSTAFA HÜSNÜ HAYDAROĞLU Mustafa Hüsnü HAYDAROĞLU ATATÜRK BULVARI ŞEKER İŞ LOKALİ ALTI NO: BİLA MERKEZ/KÜTAHYA 13. Meslek Komitesi Başkanı
74 YASİN ZÜCCACİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Yasin UÇAR BALIKLI MAH. CUMHURİYET CAD. NO: 74B MERKEZ / KÜTAHYA 13. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı
75 KÜTAHYA İHTİYAÇ MADDELERİ SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. Ahmet Saner GÖNÜL BALIKLI MAH. CUMHURİYET CAD. NO: 74B MERKEZ / KÜTAHYA 13. Meslek Komitesi Üyesi
76 KÜTAHYA KARO ÇİNİ SERAMİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Selçuk AŞAN ESKİŞEHİR YOLU 8.KM. KIRGILLI YOLU ÜZERİ MERKEZ/KÜTAHYA 13. Meslek Komitesi Üyesi
77 FAHRETTİN UZUN UZUN METAL SANAYİ Fahrettin UZUN FUATPAŞA MAHALLESİ 32. SK. NO: 2 MERKEZ/KÜTAHYA 13. Meslek Komitesi Üyesi
78 KÜTAHYA ADS ŞEKER AMBALAJ PAKETLEME REKLAM TURİZM NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Ayşe SÜLÜN ZİYPAK VEFA MAHALLESİ ESKİŞEHİR YOLU ÇİNİCİLER ÇARŞISI 2 ( KÜME EVLER ) NO: 23/1 MERKEZ/KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Başkanı
79 REF-SAN İZOLASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Gökhan KARAASLAN İNKÖY MAHALLESİ PERLİ YOLU CADDESİ NO:19 MERKEZ/KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı
80 DERYA MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Tolga ESKİOĞLU ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MAHALLESİ 5 CAD. NO: 7/0 MERKEZ/KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Üyesi
81 HATİPOĞLU GÜNEŞ KİREMİT VE TUĞLA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ Mustafa Selman HATİPOĞLU ESKİŞEHİR YOLU ÜZERİ 5 KM.-KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Üyesi
82 KÜTAHYA ÖZTAŞ MAKİNA VE METAL, MADENCİLİK, İNŞAAT, GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Mahmut ÖZTAŞ ÇALCA OSB MAH. 1 CAD. NO: 4 İÇ KAPI NO: 1 MERKEZ / KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Üyesi
83 SER-MAK MAKİNA İNŞAAT CAM SERAMİK NAKLİYAT MADENCİLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İbrahim BASMAZ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MH. 4.CD. NO:8 MERKEZ/KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Üyesi
84 SİNAN ERBAHAYETMEZ SEÇKİN METAL MAKİNE Sinan ERBAHAYETMEZ FUATPAŞA MAHALLESİ FATİH SANAYİ SİTESİ 38. SOKAK NO:16 MERKEZ/KÜTAHYA 14. Meslek Komitesi Üyesi