AK PARTİ İL BAŞKANLIĞININ KUTSO ZİYARETİ

Adalet ve Kalkınma Partisi Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş ile beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’nı (KUTSO) ziyaret etti.

 

KUTSO Meclis Başkanı İsmet Özotraç, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral ve KUTSO Yönetim Kurulu üyelerinin bulunduğu ziyarette, Kütahya’nın gelişmesi için kurum ve kuruluşların birlik ve beraberliğinin önemli olduğu vurgulandı.

 

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, genel seçimler öncesinde Kütahya’da devam eden çalışmalar hakkında bilgi paylaşarak şöyle konuştu: “Kütahya’da ticaretin en yüksek noktalara taşınması arzumuzdur. Yerel unsurlar birlikte hareket ederse büyük bir güç haline geliyorlar. Eksik hizmetlerin, şehrin önderleri ile birlikte halkın isteklerine göre düzenlenmesi için işbirliği yapmaya hazırız.”

 

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, yerel dinamiklerin harekete geçirilmesinin önemine değinerek şunları söyledi: “Beş faktörün aynı anda çalışması gerekir. Birincisi halktır, halkın beklentilerinin ölçülmesi, katkısının alınması lazımdır. İkincisi sivil toplum kuruluşları, üçüncüsü üniversite, dördüncüsü yerel yönetimler, beşincisi düzenleyici siyasettir. Bu beş faktörü bir araya getirip aynı doğrultuda işbirliği yaparak Kütahya’da olumlu değişme ve gelişmelerin olacağına inanıyoruz.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haber: KUTSOBasın