KUTSO HEYETİNİN HASTANE ZİYARETİ

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) yetkilileri, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret etti.

 

KUTSO heyeti, Kütahyalı Ressam Ahmet Yakupoğlu’nu, tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek,  DPÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ahmet Hakan Vural ile görüşmelerde bulundu.

 

Ziyarete, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, Meclis Başkanı İsmet Özotraç, KUTSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile Meclis Başkanlık Divanı üyeleri katıldı.

 

Yakupoğlu’nun sağlık durumu hakkında bilgiler alınan ve geçmiş olsun dileklerinin sunulduğu ziyarette, KUTSO heyetine refakat eden DPÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd.Doç.Dr. Pınar Yazkaç’a, Yakupoğlu’nun tedavisinde emeği geçen  hastane yetkilileri ve çalışanlarına teşekkür sunuldu.

 

Ayrıca, ilimize kazandırılması planlanan yeni hastane hakkında, yetkililerden bilgiler alınarak, Kütahya’nın sosyal ve ekonomik açıdan iyileştirilmesine ve geliştirilmesine katkı sağlayacak çalışmalarda, KUTSO’nun göreve ve işbirliğine hazır olduğu ifade edildi. Karşılıklı iyi dileklerin sunulması ile ziyaret programı sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haber: KUTSO Basın