KUTSO’NUN GELENEKSEL İFTARI YAPILDI   

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği, 13 Haziran 2016 Pazartesi günü, Mülayimoğulları Restoran’da gerçekleştirildi.

 

Kütahya protokolü, KUTSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Meslek Komite Başkanları ve üyeleri, TOBB Kütahya Kadın ve Genç Girişimci Kurulları üyeleri ile tüm KUTSO üyelerinin buluştuğu iftar yemeğine, 1300’e yakın davetli katıldı.

 

Birlik ve beraberlik ile yardımlaşmanın arttığı Ramazan ayı vesilesiyle gerçekleştirilen iftar yemeği, KUTSO üyelerini hem birbirleri ile hem de Kütahyalılar ile buluşturdu.

 

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, ülke ekonomisindeki olumlu gelişmeler hakkındaki değerlendirmelerini paylaştı. Türkiye’nin, 2016 yılında da büyüme sağladığını, bu nedenle, işletmelerin de büyüme gayretinde olması gerektiğini belirtti. Şirketlerinizi geliştirin ve büyütün tavsiyesinde bulunan Güral, tecrübelerinden örnekler verdi. KUTSO’nun şemsiyesi altında bulunan tüm üyelerin çok değerli olduğuna vurgu yaparak, birlikte bütün fırsatları değerlendirelim mesajını verdi. Kolaylık ve başarı gibi iyi dileklerini belirterek, sözlerini tamamladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Haber: KUTSO Basın