KÜTAHYA GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİNDEN KUTSO’YA ZİYARET

Kütahya Genç İşadamları Derneği (KÜGİAD) Başkanı ve beraberindeki heyet, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kuruluna nezaket ziyaretinde bulundu.  

 

KUTSO Meclis Başkanı İsmet Özotraç, Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral ve Yönetim Kurulu Üyelerinin hazır bulunduğu ziyarete, KÜGİAD Başkanı Taner Özkalkan ve KÜGİAD Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

 

Ziyarette, yeni göreve başlayan KÜGİAD Başkanı Taner Özkalkan, Yönetim Kurulu Üyelerini tanıtarak, yapılan faaliyetler ve yürütülen çalışmalar konusunda bilgi paylaştı. Ayrıca, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, KUTSO yöneticileri ile görüşmekten duyulan memnuniyeti dile getirdi.

 

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, KUTSO’nun kurumsal yapısı ve çalışma kültürü hakkında bilgi vererek, sivil toplum kuruluşlarının iş dünyası açısından büyük önem taşıdığını, bu nedenle birçok sorumluluk üstlendiklerini belirtti. Kütahya’daki sivil toplum kuruluşlarının ortak hedefinin, şehrin gelişmesi yönünde çalışmak olması gerektiğini söyleyerek, ortak hedefe ulaşmak için şehirdeki tüm paydaşların işbirliğinin önemini vurguladı. Bir şehrin gelişmesi için halk, sivil toplum kuruluşları, üniversite, yerel yönetimler ve siyaset olmak üzere, beş faktörün bir arada olması gerektiğini belirten Güral, Kütahya’nın zenginleşmesi ve gelişmesine katkı sağlayacak çalışmalarda, KUTSO’nun paydaşları ile işbirliğine ve göreve hazır olduğunu sözlerine ekledi.

 

Günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesi ve karşılıklı iyi dileklerin sunulmasıyla ziyaret sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

Haber: KUTSO Basın