İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI’NDAN KUTSO’YA ZİYARET

Kütahya İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı ve beraberindeki heyet, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

 

Ziyarette, Kütahya İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Mehmet Tekin, Yönetim Kurulu Üyelerini tanıtarak, Kütahya ile ilgili yürüttükleri çalışmalar, şehre dair görüş ve önerileri konusunda bilgi paylaştı.

Şehrin çevre ve şehircilik planlarında yapılan iyileştirme çalışmaları hakkında görüş alış verişinde bulunularak, ihtiyaç duyulan iyileştirmelere dair önerilerin dile getirildiği ziyarette, kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütlerinin işbirliğine de vurgu yapıldı.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, ziyarette yaptığı konuşmada; sivil toplum kuruluşlarının, iş dünyası açısından önem taşıdığını belirterek, Kütahya İnşaat Mühendisleri odası heyetine çalışmalarında başarılar diledi. Ayrıca, Kütahya’nın sosyal ve ekonomik gelişmesine sağlanacak katkının artırılması amacıyla yürütülen çalışmalarda, KUTSO’nun paydaşları ile işbirliğine ve göreve hazır olduğunu ifade etti. Karşılıklı iyi dileklerin sunulmasıyla ziyaret sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

Haber: KUTSO Basın