Frig Fuarcılık organizasyonu ile bu yıl dokuzuncusu düzenlenen “Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı, 19-23 Nisan 2017 tarihlerinde, Kütahya Belediyesi Fuar Alanında gerçekleştirildi.

 

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KUTSO) tertip komitesinde yer alarak destekleyen kuruluşlar arasında olduğu fuar, son yıllarda, tarım sektörünün önemli buluşmalarından birisi haline geldi.

Çevre ve bölge illerden de birçok firmanın stant açtığı fuarda, tarım makineleri ve donanımları, organik gübre, tohum, yem gibi tarım ve hayvancılık sektörü bünyesindeki çeşitli ürünler ziyaretçilerle buluştu.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral ve beraberindeki KUTSO heyeti, fuarı ziyaret ederek, stantlarda bulunan yetkili ve temsilcilerle görüştü. Görüşmelerde, fuara ilişkin bilgiler alınarak, tarım ve hayvancılık sektörüne dair gelişmeler hakkında fikir alışverişi yapıldı. KUTSO heyetinin ziyaretinden memnuniyet duyan işletme yetkilileri, söz konusu fuarın, tarım, gıda ve hayvancılık sektörüne önemli katkılar sağladığını, ayrıca, şehrin tanıtımı için de yararlı olduğunu ifade etti.

Haber: KUTSO Basın