Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Ağustos ayı olağan meclis toplantısı, KUTSO sosyal tesisinde düzenlenen akşam yemeğinin ardından, Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Düzenlenen akşam yemeğinde, KUTSO’ya yeni kayıt olan işletmelerin üyelik beratları, KUTSO Meclis Başkanı İsmet Özotraç tarafından takdim edildi.

KUTSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, meslek komite başkanları ile TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanının katıldığı toplantıda, Ağustos ayı meclis toplantısının olağan gündem maddelerinde yer alan konular müzakere edilerek ilgili kararlar alındı. KUTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Bağırgan tarafından, Temmuz ayı faaliyet raporu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Y.Yazaroğlu tarafından ise azami fiyat tarifesine ilişkin bilgi sunuldu. Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Ali Kongu, aylık mizan ile üyelerin hizmetine sunulan yeni mobil uygulamaya ilişkin bilgi sundu.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, ilimizde serbest bölge kurulması için yürütülen faaliyetler, ayrıca Kütahya’ya TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi fakültesinin kazandırılması yönünde yapılan çalışmalar hakkında bilgi paylaştı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun, 9 Ağustos’ta Kütahya’ya gelerek, yürütülen bu çalışmalara destek vermesinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Konuşmaların ve gündem maddelerinin tamamlandığı KUTSO Ağustos ayı meclis toplantısı, bir sonraki toplantı tarihinin duyurulmasının ardından, KUTSO Meclis Başkanı İsmet Özotraç tarafından kapatıldı.

Haber: KUTSO Basın