Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) seçimlerinin ardından başlayan nezaket ziyaretleri devam ediyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu Kütahya İl Müdürü İsmail Sayar ve beraberindeki heyet, KUTSO Yönetim Kurulunu ziyaret ederek, iyi dileklerini paylaştı.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç ile KUTSO Yönetim Kurulu Üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, KUTSO’nun seçim sonrasında oluşan organları, görev dağılımı, kurumsal yapısı, yürüttüğü çalışma ve faaliyetler hakkında bilgi paylaşıldı.

Ekonomik değerlendirmelerin ve güncel konulara ilişkin görüşlerin karşılıklı paylaşıldığı ziyarette, bilgi alış verişi yapılarak, iki kurum arasındaki güçlü işbirliği ve iletişimin artarak sürdürüleceği ifade edildi.

SGK İl Müdürü İsmail Sayar, KUTSO yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileterek, işletmelerin talepleri ve sorunlarının çözülmesi noktasında işbirliğine hazır olduklarını ifade etti. Yapılandırma ve teşvikler ile bu teşviklerden yararlanma şartlarına ilişkin bilgileri de paylaşan Sayar, işverenler için çok yakın zamanda yeni teşviklerin açıklanacağı müjdesini verdi.

Başkan Özotraç’ın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etmesi ve karşılıklı iyi dileklerin sunulmasıyla ziyaret sona erdi.

 

Haber: KUTSO Basın