KÜTAHYA İYİ PARTİ HEYETİNDEN KUTSO’YA ZİYARET

İyi Parti il heyeti, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’na (KUTSO) nezaket ziyaretinde bulundu.

 İyi Parti Kütahya İl Başkanı Nurhan Sunel ile beraberindeki Kütahya milletvekili adayları, KUTSO’ya ziyaretlerinde, seçim sürecine ilişkin istişare yaparak, KUTSO yönetimine hayırlı olsun dileklerini sundular.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, KUTSO Meclis Başkan Vekili Ahmet Bağırgan, KUTSO Yönetim Kurulu Üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette,  Kütahya’nın ve ülkenin güncel ekonomik ve sosyal durumuna ilişkin istişare yapıldı.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, KUTSO’nun seçim sonrasında oluşan organları, görev dağılımı, kurumsal yapısı hakkında bilgi paylaşarak, KUTSO öncülüğünde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi paylaştı.

Özotraç, şehrin gelişmesi ve kalkınması için halk, sivil toplum kuruluşları, üniversite, siyaset, yerel yönetimler ve basın olmak üzere altı faktörün işbirliğinin önemli olduğunu vurguladı. Şehrin, bölgenin ve ülkenin iktisadi gelişmesine katkı sağlamak için tüm paydaşların işbirliği yapması gerektiğini belirtti.

Başkan Özotraç’ın, nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür etmesi ve seçimlerin huzur ortamında geçmesine dair iyi dilekler sunmasıyla ziyaret sona erdi.

 

Haber: KUTSO Basın