Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Eylül ayı olağan meclis toplantısı, KUTSO sosyal tesisinde düzenlenen akşam yemeğinin ardından, Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

“Yeni üyelere berat takdimi”

Düzenlenen akşam yemeğinde, KUTSO’ya yeni kayıt olan işletmelerin üyelik beratları, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç tarafından takdim edildi.

Meclis Başkan Vekili Ahmet Bağırgan başkanlığında gerçekleştirilen ve KUTSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile meslek komitesi başkanlarının katıldığı toplantıda, Nursan A.Ş. yetkilileri konuk edildi.

“KUTSO Üyesi Nursan A.Ş.’ye tebrik plaketi”

Olağan gündem maddelerinde yer alan konuların müzakere edilerek, ilgili kararların alındığı toplantıda, 2017 yılında, ülkemiz ihracatında ilk bin işletme arasında yer alma başarısı gösteren Nursan A.Ş. yetkililerine tebrik plaketi takdim edildi.

Plaket takdimine, Nursanlar Holding İcra Kurulu Başkanı Veli Ozan, Nursan Kablo Donanımları A.Ş. Genel Müdürü A.Kağan Yamakoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Güven Dalkılıç katıldı. KUTSO Meclis Başkanı Nafi Güral ve KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç’tan plaketi takdim alan Veli Ozan, KUTSO daveti ve taltifinden memnuniyet duyduğunu belirterek teşekkür etti.

Hitapların ve gündem maddelerinin tamamlandığı KUTSO Eylül ayı meclis toplantısı, bir sonraki toplantı tarihinin duyurulmasının ardından, Meclis Başkan Vekili Ahmet Bağırgan tarafından kapatıldı.

 

Haber: KUTSO Basın