Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) tarafından, TOBB ETÜ SEM işbirliğinde, Dr.Cengiz Tavukçuoğlu’nun sunumu ile düzenlenen “İş Yaşamında Kuşak Yönetimi” eğitimi, KUTSO toplantı salonunda yoğun ilgi ve katılım ile gerçekleştirildi.

Eğitim programının açılış konuşmasını yapan KUTSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Aktaş, üyelere yönelik planlanmış olan eğitim konuları ve tarihleri hakkında bilgi verdi. Konuklara, katılımlarından dolayı teşekkür ederek, üyelerin ilgisinden memnuniyet duyulduğunu ifade etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (TOBB ETÜ SEM) eğitmeni ve danışman Dr.Cengiz Tavukçuoğlu, kuşakların temel özellikleri ve farklılıkları, kuşakların iletişim süreci ve algıları, kuşakların işe bakış açıları, kariyer algıları ve iş yaşamından beklentileri, değişen iş yaşamında kuşakların yeri ve önemi konularındaki bilgileri katılımcılar ile paylaştı.

Tavukçuoğlu’nun, iş ve aile yaşamından örnekleri paylaşarak renk kattığı, etkili iletişim ile interaktif hale getirdiği eğitime katılanlar, sunumu yoğun ilgi ve dikkatle dinledi. Video, karikatür ve gerçek yaşamdan örnekler ile desteklenen, coşkulu ve keyifli geçen sunumlarla, katılımcılar eğlenceli anlar yaşadı. Eğitimin sonunda, memnuniyetlerini dile getirerek, KUTSO yetkililerine teşekkür ettiler.

 

Haber: KUTSO Basın