Türkiye- Polonya Online İş Formu

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda;

TOBB ve Polonya Ticaret Odası işbirliğinde, tıbbi ekipmanlar, kozmetik, tekstil ürünleri (giyim), bio teknoloji ve ilaç, gıda ve tarım ürünleri, otomotiv, beyaz eşya ve ev kimyasalları (temizlik ürünleri) alanlarında faaliyet gösteren Polonyalı firmaların katılımıyla, 16 Eylül 2020 Çarşamba günü ZOOM üzerinden “Türkiye-Polonya İş Forumu ve İş Görüşmeleri” gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Türkiye ve Polonya’daki iş imkanları konusunda sunumların yer alacağı İş Forumu kapsamında Türk ve Polonyalı firmalar arasında, her iki taraftan gerekli talep olması halinde, belirtilen sektörlerde paralel ikili görüşmelerin düzenleneceği belirtilmiştir. İş Forumu Taslak Programı ekte yer almaktadır.

İş Forum’un sabahki oturumunda açılış konuşmaları ve sunumlara yer verileceği bildirilmiş olup, bu bölümde Türkçe-İngilizce simultane tercüme hizmeti sağlanacağı bilgisi verilmiştir. Forum’un öğleden sonraki oturumunda firmalar arası gerçekleştirilecek ikili görüşmelerin ise İngilizce olacağı ifade edilmiştir.

Türkiye-Polonya İş Forumu’na katılmayı arzu eden firmaların kayıtlarını (İngilizce olarak) polonya.tobb.org.tr adresinden en geç 21 Ağustos 2020 Cuma günü mesai bitimine kadar tamamlamaları gerekmektedir. Polonyalı şirketlerin profili, katılımcı listesi ve toplantı için teknik ayrıntılarının, katılım teyidi bildiren firmalarımızla bilahare paylaşılacağı belirtilmiştir.

 

Taslak Program

 

Bilgilerinize Sunarız.

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası

Genel Sekreterliği