Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Mayıs ayı meclis toplantısı, KUTSO sosyal tesisinde düzenlenen akşam yemeğinin ardından, toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya, KUTSO Meclis Başkanı Nafi Güral, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat ve Yönetim Kurulu Üyeleri, KUTSO Meclis Başkan Vekili Harun Yurdagül ve Meclis Üyeleri, Meslek Komite Başkanları ve KUTSO Akademik Danışmanı Dr.Öğr. Üyesi Zeynep Hiçdurmaz katıldı.

KUTSO Meclis Başkan Vekili Harun Yurdagül başkanlığında yapılan toplantıda, ilgili gündem maddeleri gereğince, Meclis Divan Kâtibi Kemal Emre Olçar, bir önceki toplantının karar özeti vb. hususları, Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Kırdar Nisan ayı faaliyet raporunu, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Tolga Eskioğlu ise mali konuları sundu.

İçimizden Bir Ses gündeminde, 6 Şubat’ın ardından Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin neticesinde alınacak tedbirler hakkında sunum yapan KUTSO Meclis Üyesi Emirhan Aydın’a, KUTSO Meclis Başkanı Nafi Güral tarafından günün anısına teşekkür plaketi verildi.

Gündem maddeleri ve konuşmaların tamamlanmasıyla, KUTSO Mayıs ayı meclis toplantısı, iyi dilekler paylaşılarak, Meclis Başkan Vekili Harun Yurdagül tarafından kapatıldı.

Haber: KUTSO Basın