TOBB KÜTAHYA KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ TOPLANTISI, ODAMIZ TOPLANTI SALONUNDA GERÇEKLEŞTİ

TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi toplantısı, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat, İcra Komitesi Başkanı Sema Güral Sürmeli ve Kurul Üyelerinin katılımı ile Odamız toplantı salonunda gerçekleşti.

Toplantı, TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Sema Güral Sürmeli ve Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat’ın hitaplarıyla başladı.

İcra Komitesi Başkanı Sema Güral Sürmeli moderatörlüğünde ve Başkan Yardımcıları Semra Tozaraydın, Şule Arslan Ozan ve Sibel Koyuncuoğlu Aktan’ın katılımı ile yapılan İcra Komitesi toplantısında, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat, KUTSO 2024 İş Planını, KUTSO Genel Sekreteri Hüseyin Feyyaz Ebeoğlugil Girişimcilik Proje ekibinin çalışmalarını, Genel Sekreter Yardımcısı A. Orhan Güngör KUTSO Stratejik planında yer alan projeleri, TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Şule Arslan Ozan “Sanayide Kadın Eli” projesi ve TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Sibel Koyuncuoğlu Aktan ise Simav projeleri hakkında bilgilendirme yaptı.

İlgili gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından toplantı sona erdi.

Haber: KUTSO Basın