KÜTAHYA MİMARLAR ODASI’NDAN KUTSO’YA ZİYARET

Kütahya Mimarlar Odası Başkanı ve beraberindeki heyet, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

 

Ziyarette, Kütahya Mimarlar Odası Başkanı Erkan Morkoç, göreve başlayan Yönetim Kurulu Üyelerini tanıtarak, Kütahya ile ilgili yürüttükleri çalışmalar, şehre dair görüş ve önerileri konusunda bilgi paylaştı. Ayrıca, KUTSO’nun gerçekleştirdiği eğitim, seminer faaliyetlerinden memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

 

Şehrin mimari yapısı ve yapılan iyileştirme çalışmaları hakkında görüş alış verişinde bulunularak, ihtiyaç duyulan iyileştirmelere dair önerilerin dile getirildiği ziyarette, kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütlerinin işbirliğine de vurgu yapıldı.

 

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, ziyarette yaptığı konuşmada; sivil toplum kuruluşlarının, iş dünyası açısından önem taşıdığını belirterek, Kütahya Mimarlar Odası heyetine çalışmalarında başarılar diledi. Ayrıca, Kütahya’nın sosyal ve ekonomik gelişmesine sağlanacak katkının artırılması amacıyla yürütülen çalışmalarda, KUTSO’nun paydaşları ile işbirliğine ve göreve hazır olduğunu ifade etti.

 

Günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesi ve karşılıklı iyi dileklerin sunulmasıyla ziyaret sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haber: KUTSO Basın

20/01/2016