KUTSO’DA OCAK AYI MECLİS TOPLANTISI

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Ocak ayı olağan meclis toplantısı, KUTSO sosyal tesisi Âlâ Restoran’da düzenlenen akşam yemeğinin ardından, KUTSO Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

 

Düzenlenen akşam yemeğinde, KUTSO’ya yeni kayıt olan üyelerin üyelik beratları, KUTSO Meclis Başkanı İsmet Özotraç tarafından takdim edildi.

 

KUTSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile meslek komite başkanlarının katıldığı toplantıda, Yrd.Doç.Dr.Pınar Yazkaç’a, Kütahyalı Ressam Ahmet Yakupoğlu eserleri ile ilgili yaptığı çalışmalardan dolayı, teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Ocak ayı meclis toplantısının olağan gündem maddelerinde yer alan konular müzakere edilerek ilgili kararlar alındı. KUTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Bağırgan tarafından, Aralık ayı faaliyet raporu, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Ali Kongu tarafından, aylık mizan ve bilanço gibi mali raporlar sunuldu. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Y.Yazaroğlu tarafından bilgi verilen Simit ve Ekmek Azami Fiyat Tarifesi, meclis üyelerince onaylanarak yürürlüğe girdi. Genel Sekreter Salih Nafi Alıç ise TOBB Ege Bölgesi toplantısına ilişkin bilgilendirme sunumu yaptı.

Toplantıda konuk edilen Kırdar Ltd.Şti. yetkilisi Turgay Kırdar, haziruna hitabında, işletmenin kuruluşu, gelişimi ve Kütahya’daki yeni yatırımlarına ilişkin bilgi sunarak, başarı hikâyesini paylaştı.

 

Konuşmaların ve gündem maddelerinin tamamlandığı KUTSO Ocak ayı meclis toplantısı, bir sonraki toplantı tarihinin duyurulmasının ardından, KUTSO Meclis Başkanı İsmet Özotraç tarafından kapatıldı.

 

 

 

 

 

 

Haber: KUTSO Basın