KUTSO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE KUTSO’DA TEBRİK

Atletizm dalında, Türkiye Birinciliği kazanan, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, tebrik için KUTSO Yönetim Kurulunca konuk edildi.  

 

KUTSO Meclis Başkanı İsmet Özotraç, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral ve KUTSO Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu programda, öğrencilere tebrik plaketi ve hediye verildi.

 

Programa, KUTSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Fethi Coşgun, öğrencilerin çalıştırıcısı İdris Güleç ve atletizm takımı öğrencileri İbrahim Subaşı, Yahya Ağaç, Mustafa Eren Çamurdık, Erkan Galin, Halil Sonkaya, Şahin Ünal katıldı.

 

Öğrencileri tebrik ederek plaket ve hediyelerini veren KUTSO Başkanı Nafi Güral, öğrencilere tavsiyelerde bulunarak şunları söyledi: “Başarınızdan dolayı, hepinizi ayrı ayrı tebrik ederiz. Başarılı olmak istediğiniz takdirde, her zaman başarılı olursunuz. Şampiyonluğu hedeflerseniz, hedefinize ulaşırsınız. Böyle güzellikleri her zaman yaşamanızı dilerim. Böyle güzel başarılara ulaşmak için, çok çalışmak lazım. Sizin gibi birçok cevher gençlerimiz ve öğrencilerimiz var. İnşallah hepinizin başarıları devam etsin.”

 

KUTSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Fethi Coşgun ise KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral’a ve Yönetim Kurulu üyelerine, ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Öğrencilerin çalıştırıcısı İdris Güleç ise, atletizm dalının kuralları ve uygulamaları, Türkiye birinciliği kazanılana dek yapılan çalışmalar ve aşamalar hakkında bilgi paylaştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Haber: KUTSO Basın