SİMAV TSO’DAN KUTSO’YA ZİYARET

SİMAV TSO’DAN KUTSO’YA ZİYARET

Simav Ticaret ve Sanayi Odası (Simav TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu başkanlığındaki heyet, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’na (KUTSO) nezaket ziyaretinde bulundu.   

Ziyarette yapılan konuşmalarda, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nafi Güral ile Simav Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu, KUTSO ve ilçe odaları arasındaki işbirliğine vurgu yaptı.

Görüş alışverişi yapılan ziyarete, Simav TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu beraberinde, Simav TSO Meclis Başkanı Hüseyin Raci Hazıroğlu,  Yönetim ve Meclis üyeleri katıldı. KUTSO Meclis Başkanı Nafi Güral ile KUTSO Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ev sahibi olarak hazır bulundu.

KUTSO HER DAİM YANIMIZDA OLDU

İşbirliği ve ortak gayretin önemine dikkat çeken Simav TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu şunları söyledi, “KUTSO her daim yanımızda oldu ve bizi yalnız bırakmadı. İşbirliği içerisinde, birçok soruna çözüm bulduk. Bundan sonra da birlikteliğimizin daha iyi noktalara gelmesi için gayret sarf edeceğiz.”

KUTSO Meclis Başkanı Nafi Güral ikili ilişkilerin önemini vurgulayarak şunları söyledi, “İkili ilişkiler çok önemli, ikili ilişkiler ile aşılamayacak gibi görünen konular aşılabilir, bununla birlikte KUTSO olarak imkânlarımızın el verdiği ölçüde ilçelerimizin dertlerine, sorunlarına çare aramaya çalışıyoruz.”

Konuşmaların ardından, işbirliği çalışmaları hakkında karşılıklı görüş alışverişi yapıldı ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle program sona erdi.

Haber: KUTSO Basın