KUTSO’DA TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Temmuz ayı olağan meclis toplantısı, KUTSO sosyal tesisinde düzenlenen akşam yemeğinin ardından, Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

“Yeni üyelere berat takdimi”

Düzenlenen akşam yemeğinde, KUTSO’ya yeni kayıt olan işletmelerin üyelik beratları, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç tarafından takdim edildi.

Meclis Başkan Vekili Ahmet Bağırgan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, KUTSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile meslek komitesi başkanları, TOBB Kütahya Oda/Borsa Akademik Danışmanı, TOBB Kütahya Kadın Girişimciler İl Kurulu İcra Komitesi Başkanı katıldı.

Olağan gündem maddelerinde yer alan konuların müzakere edildiği ve ilgili kararların alındığı toplantıda, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Y.Yazaroğlu tarafından aylık faaliyet raporu, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Tolga Eskioğlu tarafından aylık mizan haziruna sunuldu.

“KUTSO Üyesi Vig Metal’e tebrik plaketi”

Toplantıda ayrıca, Vig Metal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Kütahya Şubesi İşletme Müdürü Ömer Aksu konuk edildi. 2017 yılında, ülkemiz ihracatında ilk bin işletme arasında yer alma başarısı gösteren Vig Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. adına, İşletme Müdürü Aksu’ya, KUTSO Meclis Başkanı Nafi Güral ve KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç tarafından tebrik plaketi takdim edildi.

Hitapların ve gündem maddelerinin tamamlandığı KUTSO Temmuz ayı meclis toplantısı, bir sonraki toplantı tarihinin duyurulmasının ardından, Meclis Başkan Vekili Ahmet Bağırgan tarafından kapatıldı.

Haber: KUTSO Basın