KUTSO ÜYELERİNİN TEMSİLCİSİ MESLEK KOMİTELERİYLE İSTİŞARE TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR

Üyelerin talep ve sorunlarının tespit edilerek, çözüm önerileri oluşturulmasına yönelik sektörel istişare toplantıları, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilmeye devam ediyor.
KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile gerçekleştirilen toplantıya, gıda sektöründe faaliyet gösteren KUTSO 2. meslek komitesi başkanı ve üyeleri katıldı.
Toplantıda, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat, KUTSO meslek komitelerinin çalışmaları ile üye odaklı faaliyetler hakkında katılımcı üyelerle bilgi paylaştı. Sektörel istişare toplantılarının, üyeler arasında iletişimi ve dayanışmayı artırmak, daha fazla üye ile yüz yüze görüşmek, birlikte hareket etme gücünü geliştirmek, faaliyet gösterdikleri meslek dallarında istişare yapmak amacıyla gerçekleştirildiğini belirterek, üyelerin katılımının ve görüşlerinin önemsendiğini belirtti.

Üyelerin talepleri, sorunları ve bunlara ilişkin çözüm önerilerinin istişare edildiği toplantıda, katılımcı üyeler, ayrı ayrı söz alarak sektörleriyle ilgili işletmelerinde yaşadıkları sorunları, görüş ve taleplerini aktardı. KUTSO ve üyeleri arasındaki iletişimle ilgili beklenti ve öneriler, ayrıca Kütahya’daki sosyal ve ekonomik durum müzakere edilerek fikir alışverişi yapıldı.
Toplantıya katılan üyeler, sektörleri ile ilgili müzakere yapılarak, üyelerin sorunları ve çözüm önerileri üzerinde değerlendirmelerde bulunuldu.

Haber: KUTSO Basın