KUTSO ÜYELERİNİN TEMSİLCİSİ MESLEK KOMİTELERİYLE İSTİŞARE TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO), üyelerin talep ve sorunlarını tespit ederek çözüm önerileri geliştirmek amacıyla sektörel istişare toplantılarına devam ediyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen son toplantıya, inşaat malzemeleri ve nalburiye sektöründe faaliyet gösteren KUTSO 4. meslek komitesi başkanı ve üyeleri katıldı.

Toplantıda, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat ve yönetim kurulu üyeleri, sektörel sorunları doğrudan üyelerle paylaşarak çözüm önerilerini masaya yatırdılar. Üyelerin beklenti ve talepleri dinlenerek, sektördeki gelişmelerin ve ihtiyaçların daha iyi anlaşılması hedeflendi.

KUTSO’nun sektörel istişare toplantıları, üyelerle olan iletişimi güçlendirmenin yanı sıra sektördeki sorunlara daha etkin çözümler bulunmasına da katkı sağlıyor. Toplantılar, iş dünyasının ortak akıl ile hareket ederek daha güçlü ve sağlam adımlar atmasına imkan tanıyor.

Üyelerin talepleri, sorunları ve bunlara ilişkin çözüm önerilerinin istişare edildiği toplantıda, katılımcı üyeler, ayrı ayrı söz alarak sektörleriyle ilgili işletmelerinde yaşadıkları sorunları, görüş ve taleplerini aktardı. KUTSO ve üyeleri arasındaki iletişimle ilgili beklenti ve öneriler, ayrıca Kütahya’daki sosyal ve ekonomik durum müzakere edilerek fikir alışverişi yapıldı.

Toplantının katılımcıları, KUTSO’nun üyeleriyle olan etkin iletişimini ve sektörel sorunlara yönelik çözüm odaklı yaklaşımını takdir ettiklerini belirttiler.

 

Haber: KUTSO Basın